Неаполітанський великодній пиріг з пшеницею

Неаполітанський великодній пиріг з пшеницею

Pastiera Napoletana. Найбільшим весняним святом в Італії вважається Великдень - вершина католицького літургійного року. До цього дня італійці, так само, як і ми, готують багато різноманітних страв. Столи ломляться від великої кількості випічки. Сьогодні я покажу один з найсмачніших великодніх пирогів - з пшеницею і рикоттою.

Куряча грудка «Соковита»

Куряча грудка «Соковита»

Грудка за цим рецептом виходить дуже соковита і смачна! Дуже смачні з неї бутерброди і сендвічі! А можна їсти і з гарніром і з овочами! Пригощайтеся!

Томатний суп від мадам Мегре

Томатний суп від мадам Мегре

Чи любите Ви детективи? Точніше, чи любите Ви детективи, як люблю їх я? Я їх просто обожнюю! Особливо зараз, коли на вулиці проливні дощі, приємно проводити вихідні в обійму з улюбленим детективом... - А що у нас на обід? - питає чоловік. "... -Що у нас сьогодні на обід? - крикнув він, сідаючи на ящик. -Суп з помідорів. -Чудово!" («Мегре» Ж. Сіменон). Оцінку «відмінно» отримав цей суп і від моєї родини. Думаєте, це просто? Як би не так... більше двох годин часу!!!

Суп «» Дикий Захід «»

Суп «» Дикий Захід «»

У холодні довгі зимові вечори індіанці, що живуть в штаті Арізона, в центральній Америці, дуже люблять готувати цей суп. Я там його вперше і спробувала, коли їздила туди на екскурсію. Він дуже поживний, смачний і ароматний. Спробуйте, і ви відчуєте смак справжнього Дикого Заходу.

Куліч «» Вершковий «»

Куліч «» Вершковий «»

Спробуйте мій рецептик паски «» Вершкового «». Ніжний, повітряний, дуже смачний!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND