Кампанула, дзвіночок

Розкажіть, будь ласка, про кімнатного дзвіночка (кампанула). Опишіть його основні потреби. Рід Колокольчик (Campance) включає близько 350 видів. У кімнатних умовах вирощують С. isophylla (Кампанула рівнолистий, «наречений і наречена») і С. fragilis (Кампанула ламкий). Ґрунт для них повинен бути поживним, багатим гумусом, з невеликим додаванням піску. Під час активного зростання земляний ком повинен бути постійно зволоженим; пересушка особливо шкідлива для С. fragilis (дзвіночку неопушеним листям).


Однак дуже важливо уникати і застою води в горщиках. Влітку кожні два тижні його підгодовують звичайним комплексним добривом для кімнатних кольорів. Під час періоду спокою (з жовтня до початку лютого) при оптимальній температурі зимівлі + 12-15 град, полив повинен бути дуже помірним. До речі, ця рослина - одна з небагатьох, які терпимо ставляться до поливу жорсткою водою.


У лютому обрізають стеблі, залишаючи по 5-7 см від землі. Отримані черенки використовують для розмноження. Ставлять їх ненадовго в теплу воду, щоб зупинити виділення чумацького соку.

Дзвіночок кампанула ламкий можна спробувати виростити з насіння. Місце для цієї квітки краще вибрати сонячне, але затінене від прямих полуденних променів.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND