Кактуси бувають красивими і оригінальними - гімнокаліціум

Здавалося б, яка краса може бути у таких кімнатних рослин як кактуси? І все ж для більшості любителів декоративних рослин кактуси є не тільки окрасою будинку, але і практично членами сім'ї. Особливе місце серед таких домашніх рослин займає гімнокаліціум.


Ця рослина з роду кактусових отримала свою назву через великі стеблі з величезними западинами і на вигляд вони нагадують королівські кактуси. Їх колючки можуть бути надзвичайно красивими за рахунок довжини і специфічного забарвлення. Назва цього роду кактусів походить від грецьких слів-складових gymnos - голий, calyx - чашечка.


Відмінною рисою гімнокаліціуму є надзвичайно красиве забарвлення квіти, які відрізняються особливою шовковистістю на дотик.

Гімнокаліціум досить простий у догляді, він не вибагливий ні до світла, ні до розміщення, ні до поливу. Достатньо розмістити цю рослину на світлому підвіконні. зрихлити йому землю і не забувати поливати час від часу. А вже в якості винагороди за такий невибагливий відхід господарі цар-кактуса отримають чарівну квітку.

Гімнокаліціум необхідно оберігати від надлишку вологи і спеки. Оптимальна температура для його утримання - + 7-30 градусів за Цельсієм. Ще цьому виду кактуса у весняно-літній період необхідно раз на 2-3 тижні давати підживлення напівконцентрованим квітковим добривом.

Ця рослина дуже легко і просто розмножується - відприсками зі стебля. Їх просто необхідно обережно зірвати з дорослої рослини і пересадити в окремий горщик.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND