Як запитати Алекса: «Читати мої листи»

Навіщо вручну входити в електронну пошту, коли ви можете попросити Alexa читати, архівувати, видаляти або навіть відповідати на електронні листи для вас? Ви можете налаштувати цей зручний інструмент голосової допомоги за допомогою програми Alexa на своєму смартфоні, і він буде працювати як на вашому телефоні, так і на будь-якому з підключених до нього інтелектуальних пристроїв Alexa.

Кілька речей, щоб зазначити:


 • Alexa не може створювати нові електронні листи для вас. Вона може відповідати тільки на отримані листи у вашій поштовій скриньці.
 • Якщо ви випадково вилучили електронний лист, ви все одно можете вручну витягти його зі свого електронного кошика. Будуть застосовуватися терміни отримання вашого постачальника послуг електронної пошти.
 • Перш ніж використовувати цю функцію, ви повинні пов'язати свій обліковий запис електронної пошти з Alexa. Якщо ви не впевнені, як це зробити, інструкції доступні в кінці цієї статті.

Ця функція працює тільки з Google Gmail і різними обліковими записами електронної пошти Microsoft.

Як попросити Алекса прочитати вашу електронну пошту

Після налаштування облікового запису електронної пошти ви можете попросити Alexa прочитати вашу електронну пошту. Це можна зробити двома способами: використовувати пристрій Alexa (наприклад, Amazon Echo) для читання електронних листів або використовувати додаток для смартфона.

 • З пристроєм просто вимовляйте слово «пробудження», яке ви зазвичай використовуєте, і використовуйте команду «Читати мою електронну пошту».
 • З додатком торкніться синього кола, щоб розбудити Алексу і сказати: «Прочитайте мою електронну пошту».

Вона розповість вам, скільки непрочитаних листів у вашій поштовій скриньці за останній день, а також скільки листів залишилося і позначено як важливе. Спочатку, починаючи з останнього повідомлення, вона прочитає рядок відправника і теми, потім запитає, чи хочете ви, щоб вона прочитала повний лист, видалила його або перейшла до наступного непрочитаного повідомлення.

Ви також можете вказати Олексі заархівувати ваше повідомлення електронної пошти, навіть якщо вона не надасть вам такої можливості. Просто скажіть: «Алексо, заархівуй це».

Після того, як вона прочитає вам листа, Алекса запропонує вам позначити його, позначити як непрочитане або перейти до наступного листа. Просто дайте відповідь «Прочитайте», і вона прочитає основну частину тексту копітко.

Якщо ви вважаєте за краще позначити лист, скажіть їй зробити це. Вона додасть відповідний прапорець або зірочку до електронного листа, залежно від вашої програми. Вона продовжить ваш список повідомлень, запитуючи, чи хочете ви прочитати наступний лист, і кожен раз пропонуючи різні варіанти.


Просте так чи ні, як правило, буде направляти її; Команди досить інтуїтивно зрозумілі і прості у визначенні.

Чи може Alexa надсилати електронні листи?

Якщо ви хочете відповісти на електронний лист, просто скажіть «Відповісти». У вас буде можливість скласти усний електронний лист, тоді Alexa запитає, чи хочете ви надіслати відповідь. Якщо ви відповісте ствердно, вона відправить вам електронний лист і включить тег підпису «Надіслано через Alexa», якщо ви вирішили його налаштувати.

Будьте уважні, але швидко дайте відповідь на запитання. Алекса не буде довго чекати, і вам потрібно буде говорити дуже чітко. Вона повторюватиме повідомлення для вас; якщо ви щось зміните, він перезапустить всю відповідь. Вона буде повторювати ваші нові версії, поки ви не скажете їй надіслати відповідь.

Як зупинити Алекса від читання

Після того, як Алекса оголошує, що знаходиться у вашій поштовій скриньці, ви можете просто сказати їй припинити після того, як вона запитає, чи хочете ви, щоб ваш перший лист було прочитано або видалено. Проста команда для цього - «Алекса, зупинись».

Трохи складніше зупинити її, коли вона почне читати електронні листи для тебе. Якщо ви вирішите частково або електронною поштою або в групі електронних листів, що Алекса перестане їх читати, у вас є два варіанти:

 • Чи використовуєте ви пристрій або саму програму, ви повинні почекати, поки вона закінчить читати поточний лист, перш ніж ви зможете дати словесну команду «Олекса, зупиніться».
 • Тільки у програмі ви можете в будь-який момент натиснути X на напівпрозорому чорному екрані, який покриває додаток, поки Alexa працює з вашими електронними листами. Ця дія поверне вас на головний екран програми.

Зв'яжіть Alexa з вашим обліковим записом електронної пошти

 1. Відкрийте програму Alexa.
 2. Клацніть на меню гамбургера в лівому верхньому куті екрана, потім клацніть «Параметри».
 3. Натисніть Календар і електронну пошту. (Примітка. Якщо ви бачите тільки Календар, вам необхідно оновити версію програми.)
 4. Далі підтвердіть власника акаунта. Примітка. Якщо ви не бачите свою адресу електронної пошти у списку, натисніть ту, яку ви бачите. Ця дія приведе вас до нового екрана, де ви можете натиснути Додати обліковий запис.
 5. Зв'яжіть свій акаунт, вибравши провайдера, якого ви використовуєте. Натисніть кнопку Далі.
 6. Увійдіть зі своїм логіном і паролем.
 7. Тепер вам буде запропоновано надати різні дозволи на доступ до облікового запису електронної пошти для Alexa. Натисніть «Дозволити». Якщо ви натиснете «Заборонити», ця функція не працюватиме.

Це схвалення дозволяє Alexa читати, створювати, відправляти і назавжди видаляти електронні листи з вашого облікового запису. Це також дає Amazon дозвіл на перегляд вашої особистої інформації, тому переконайтеся, що це саме те, що ви хочете, перш ніж натиснути Дозволити.

 1. Коли ви побачите екран з написом «Додано візуальний запис», натисніть X у верхньому лівому куті екрана.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND