Як сканувати документ на Mac

Найнадійніший спосіб сканування документа на Mac - це програма Image Capture, яка є частиною операційної системи. Перевага захоплення зображення полягає в простоті використання, що робить його ідеальним для періодичного сканування і тих, хто менш упевнений у своїх технічних знаннях.

Незалежно від того, чи ви використовуєте сканер на принтері «все в одному» або автономний сканер, програма «Захоплення зображень» легко впорається з цим процесом.


Інформація у цій статті стосується комп "ютерів Mac з MacOS Catalina (10.15) та OS X Lion (10.7).

Як сканувати документ на Mac за допомогою Image Capture

Коли принтер або автономний сканер «все в одному» включено та підключено до Mac, помістіть документ, публікацію або зображення, яке ви хочете відсканувати, у сканер. Потім:

 1. Відкрийте Захоплення зображень на Mac. Ви можете знайти програму в теці «Програми» або ввести назву в поле пошуку Spotlight.
 2. Виберіть свій сканер на панелі ліворуч від головного вікна. Якщо ви не бачите свій сканер, натисніть «Спільний доступ», щоб відкрити спільні пристрої, а потім зробіть свій вибір. Захоплення зображення відкривається у вікні сканування за замовчуванням, яке можна використовувати для базових завдань сканування, хоча доступні додаткові параметри.
 3. Виберіть призначення для сканування у спливаючому меню в розділі «Зображення».
 4. Виберіть розмір обмежувальної рамки в полі «Лист США» (за замовчуванням) або виріште намалювати декілька обмежувальних рамок, якщо бажаєте відсканувати декілька частин документа.
 5. Для додаткового контролю над скануванням натисніть «Показати деталі», щоб відкрити параметри на панелі праворуч від головного вікна і побачити оглядове сканування - попередній перегляд - сканованого зображення.

Ви можете змінити обмежувальну рамку навколо документа, перетягуючи. На панелі «Показати подробиці» ви можете вибрати між кольоровим або чорно-білим скануванням, встановлювати роздільну здатність і розмір, присвоювати назву скануванню та переглядати додаткові параметри.

 1. Коли ви зробили всі свої вибори на панелі Показати деталі, натисніть Сканувати, щоб почати сканування. Він зберігається у вибраному вами місці.

Докладніше про параметри сканування у захопленні зображення

Параметри панелі «Показати деталі» дають вам повний контроль над завершеним скануванням.

 • Режим сканування: тут ви обираєте між планшетом і режимом документа.
 • Перегляд: виберіть «Колір», «Чорно-білий» або «Текст». Зміна цього параметра оновлює оглядове сканування, щоб відобразити ваш вибір. Якщо ваш сканер відкалібрований, кольори схожі на вихідний документ.
 • Роздільна здатність: встановіть DPI або число точок на дюйм для сканування. Кожна точка DPI представляє один піксель. Чим вище DPI, тим більше пікселів на кожен квадратний дюйм.

Базовий чорно-білий документ виглядає добре при 150 т/д, тоді як кольорові зображення виглядають краще за 240 або 300 т/д. Параметр з вищою роздільною здатністю повинен бути зарезервований для сканування з вищою роздільною здатністю, наприклад, для друку фотографій.

 • Розмір: введіть розмір поля вибору в дюймах.
 • Кут повороту: повертає поле вибору за годинниковою стрілкою на певну кількість градусів.
 • Автоматичний вибір: під час сканування огляду програма захоплення зображень автоматично виявляє краї документа і розміщує поле вибору або поля навколо них. Вибір тут включає в себе:
  • Виявлення окремих предметів: знаходить кілька предметів на скануючому ліжку. Кожен елемент отримує власне поле вибору та власний файл.
  • Виявити вкладення коробки: Розміщує один ящик навколо одного або декількох менших документів. Всі вони скануються одночасно в одному файлі.
 • Scan To: показує, де буде збережено відсканований файл. За замовчуванням скани зберігаються на стільниці.
 • Назва: Дайте скану ім'я тут.
 • Формат: встановіть формат файла сканування. PDF найкраще підходить для документів або поєднання тексту та зображень. JPG найкраще підходить для фотографій. Якщо ви не впевнені, що вибрати, PDF - це хороший вибір. PDF можна легко перетворити на JPG пізніше, якщо необхідно.

Якщо ви виберете PDF, ви побачите «Об'єднати в один документ». Цей параметр об'єднує всі скани у багатосторінковий PDF. Якщо ви забудете встановити цей параметр, PDF-файли також можна буде об'єднати в режимі попереднього перегляду після завершення сканування.


 • Налаштування зображення: якщо ваш сканер підтримує це, ви бачите тут параметри налаштування зображення. Змініть список з Автоматично на Ручній, щоб показати повзунки налаштування для яскравості, відтінку, температури та насиченості. Гістограма над повзунками змінюється в міру внесення виправлень.
 • Нерізка маска: параметри включають «Ні» (за замовчуванням), «Низький», «Середній» і «Високий».
 • Вилучення екрана: параметри «Ні», «Звичайний», «Газета» (85 л/с), «Журнал» (133 л/с) і «Точний друк» (175 л/с).
 • Налаштування підсвічування: варіанти: Ні, Низький, Середній і Високий.
 • Вилучення пилу: варіанти: Ні, Низький, Середній і Високий.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND