Навчіться друкувати Grave Accent Marks на будь-якій клавіатурі, Mac або ПК

Знак серйозного акценту рідко використовується в англійській писемності, але коли ви стикаєтеся з ним, подякуйте французам за те, що вони дали нам такі слова, як vis-a-vis, voil^ і picece de опір. Серйозний акцент відзначається зліва направо і з'являється над певними гласними в багатьох мовах, часто для позначення ударного гласного. В англійській мові знаки серйозного наголосу використовуються з наступними прописними і рядковими гласними: À, à, È, è, Ì, ì,,, ò, ò и ù.

Ми розглянемо Mac, Windows, HTML, iOS і Android.


Введення серйозного акценту на Mac

Є кілька способів надрукувати серйозний акцент на клавіатурі Mac.

 • Меню «Акцент»: На клавіатурі комп'ютера Mac утримуйте літеру, яку ви хочете використовувати, з наголосом протягом декількох секунд, поки не з'явиться невелике меню з акцентом і різними варіантами акценту для букви. Кожна з параметрів має номер під ним, який відповідає цифровій клавіші. Натисніть номер на клавіатурі, який з'являється під символом з серйозним акцентом, або клацніть на мітці або її номері в меню акценту.
 • Комбінація клавіш: Клавіатура Mac має серйозну клавішу, призначену для використання в поєднанні з гласною. Утримуйте клавішу Option та клавішу могили, які знаходяться на тій самій клавіші, що й тильда, одночасно. Відпустіть обидві клавіші і негайно введіть букву, яка буде вдарятися, щоб створити рядкові літери з серйозними акцентами. Для версії символу у верхньому регістрі натисніть клавішу Shift після того, як ви відпустите клавішу Option і могилу, а також перед тим, як ввести літеру для наголосу.
 • Меню Emoji & Symbols: Ви також можете створити могилу та інші діакритичні знаки, використовуючи меню Emoji & Symbols на Mac, розташоване в меню Edit у рядку меню. Введіть grave у рядку пошуку Emoji & Symbols і виберіть персонажа з серйозним акцентом, щоб переглянути розширений вибір символів з серйозними акцентами.

Могильний акцент у Windows

Якщо у вас є цифрова клавіатура з правого боку клавіатури, використовуйте її для створення серйозних акцентів з чотиризначними цифровими кодами. Натисніть Num Lock у верхній частині клавіатури, щоб увімкнути її. Утримуючи натиснутою клавішу Alt, введіть відповідний чотиризначний цифровий код на цифровій клавіатурі, щоб створити символи з серйозними знаками наголоси. Для Windows числові коди заголовних літер:

 • Alt + 0192 = A
 • Alt + 0200 = È
 • Alt + 0204 = Ì
 • Alt + 0210 = Ò
 • Alt + 0217 = Ù

Для Windows числові коди рядкових літер:

 • Alt + 0224 = а
 • Alt + 0232 = è
 • Alt + 0236 = м
 • Alt + 0242 = Х
 • Alt + 0249 = ù

Цифрова клавіатура - це 17-клавішна клавіатура, зазвичай розташована на правій стороні стандартної клавіатури ПК. Це також може бути окремий пристрій, який з'єднується до комп'ютера. Натисніть Num Lock, щоб увімкнути або вимкнути цифрову клавіатуру.

Якщо у вас немає цифрової клавіатури, цей метод не працює, але ви можете замість цього скопіювати і вставити символи з акцентом з карти символів. У Windows 10 введіть map у поле пошуку на панелі завдань і виберіть Character Map зі списку результатів пошуку.

Могильний акцент у HTML

Щоб використовувати серйозний знак наголоси на веб-сайті, вставте його в HTML-код, ввівши символ & (символ амперсанда), за яким ідуть буква (A, E, I, O або U), слово grave, потім; (крапка з комою) без пробілів між ними. Наприклад, набравши & agrave; вставляє у HTML.


Могила на мобільних пристроях iOS і Android

Використовуючи віртуальну клавіатуру на мобільному пристрої iOS або Android, ви можете отримати доступ до спеціальних символів з акцентами, включаючи могилу. Розташуйте курсор у будь-якій програмі, яка підтримує текст. Натисніть і утримуйте клавішу A, E, I, O або U на віртуальній клавіатурі, щоб відкрити вікно з різними варіантами наголосів для цієї літери. Проведіть пальцем до персонажа з могилою, потім підніміть палець, щоб вибрати його, і вставте його туди, де розташований курсор.

Поради щодо роботи з серйозними наголосами

У HTML деякі символи з серйозними знаками удару можуть виглядати менше, ніж навколишній текст. Якщо необхідно, збільште шрифт лише для тих символів.

У Windows не використовуйте цифри, розташовані у верхній частині клавіатури, щоб вставити символи з наголосом. Використовуйте цифрову клавіатуру і переконайтеся, що Num Lock увімкнено.

Деякі програми можуть мати спеціальні натискання клавіш або пункти меню для створення діакритичних знаків, таких як серйозні знаки наголосів. Зверніться до керівництва щодо застосування або файлів довідки, якщо представлені тут загальні інструкції щодо натискання клавіш не підходять для введення серйозних ударних знаків у програмі або програмі.

Інші діакритичні знаки

До інших діакритичних знаків звертаються так само, як при наборі серйозного акценту. Гострий акцент (б); Седілья, яка прикріплена до нижньої частини букви, наприклад, у слові «фасад»; акцент на кола (порожній); і вмлаут, що складається з двох точок над літерою, наприклад, у співпраці; доступні за допомогою клавіатури. Тільда має власний ключ на більшості клавіатур.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND