Як використовувати програму Apple Maps

З iPhone у вашій кишені ви можете прокласти маршрут практично в будь-яку точку 75 країн. Кожен iPhone поставляється з підтримкою GPS і додатком Apple Maps. Якщо вам потрібні маршрути проїзду, ви хочете дізнатися, на якому автобусі доїхати до місця, загубилися в аеропорту або торговому центрі, або вам потрібен 3D-вигляд міста, Apple Maps надасть. Ось як використовувати його найбільш важливі і потужні функції.

Інформація в цій статті відноситься до iPhone з iOS 12, iOS 11 або iOS 10.


Отримуйте покрокові інструкції за допомогою програми Apple Maps

Програма «Карти» в основному використовується для покрокових вказівок. Оскільки додаток «Карти» враховує умови дорожнього руху, мита та інші дані, а також тому, що він говорить з вами під час водіння і повідомляє, які повороти і виходи вибрати, - це відмінний другий пілот. Ось як це використовувати:

  1. Натисніть «Карти», щоб запустити його.
  2. Натисніть на панель пошуку і введіть пункт призначення. Це може бути адреса вулиці або міста, ім'я людини, якщо її адреса вказана в додатку контактів iPhone, або бізнес, наприклад кінотеатр або ресторан. Це також може бути одне з останніх місць, перелічених під панеллю пошуку.
  3. Булавка або піктограма падає на карту. Цей піктограма показує пункт призначення та маршрут подорожі. Там може бути кілька маршрутів, щоб дістатися від того, де ви перебуваєте до місця призначення. Кожен маршрут показує, скільки часу потрібно на машині (це типове значення). Натисніть на маршрут, який ви хочете використовувати.
  4. Натисніть режим подорожі, щоб змінити його. Типово, це подорож машиною. Інші маршрути доступні в категоріях «Прогулянка», «Транзит» і «Поїздка», в яких перераховані прилеглі служби водіння, такі як Lyft і Uber.

Пропонований маршрут і час у дорозі змінюються залежно від способу подорожі. У деяких випадках, наприклад, немає транзитного маршруту.

  1. Клацніть «Перейти», щоб почати покрокову навігацію. Програма говорить з вами і дає вказівки, як дістатися до пункту призначення. Кожен напрямок і відстань до цього напрямку відображаються на екрані і оновлюються щоразу, коли ви робите поворот або виходите.
  2. Якщо ви дістанетеся до пункту призначення або хочете припинити отримувати покрокові інструкції, натисніть Завершити маршрут.

Поради при використанні покрокових інструкцій

Основи використання Apple Maps для вказівок прості, але в додатку відбувається більше. Ось кілька порад, які ви можете знайти корисними.

Програма «Карти» може підказати, в яку смугу руху ви повинні увійти, використовуючи функцію «Керування смугою руху». Стежте за екраном, якщо ваш телефон знаходиться в автомобільному кріпленні, або передайте телефон навігатору, щоб стежити за індикаторами смуги руху у верхній частині екрану вказівок.

Програма відображає локальні обмеження швидкості для маршруту, де це можливо.

Ви можете переглянути або роздрукувати список напрямків, а не говорити з вами. На екрані, де знаходиться кнопка «Перейти», перш ніж починати покрокові інструкції, торкніться оцінки часу. Ви не отримаєте напряму з урахуванням місця розташування таким чином, тому немає ніякої зміни маршруту, якщо ви пропустите поворот, але ваш телефон не скаже вам, що робити.


Ви отримаєте більш точні маршрути і оцінки часу прибуття, якщо додасте в Карти дані про дорожній рух в реальному часі, щоб ідентифікувати і, можливо, прокласти маршрут навколо аварій, дорожніх робіт та інших затримок. Щоб переглянути інформацію про трафік, торкніться значка i у верхньому правому куті і переведіть тумблер «Трафік» у положення «Вкл/зелений».

Якщо ви перебуваєте в поїздці і вам потрібен бензин, їжа або ванна, Apple Maps може допомогти. Карта містить маленькі значки для таких речей, як ресторани, автозаправні станції, аптеки і лікарні. Натисніть цю піктограму, щоб дізнатися більше про місце розташування і оновлення ваших маршрутів.

Додаткові можливості Apple Maps

Крім основних навігаційних функцій Карт, додаток пропонує кілька корисних розширених опцій. Щоб отримати доступ до цих параметрів, натисніть значок інформації (літера i з кружкою навколо нього) у правому верхньому куті.

Улюблені Місця

Хочете легко дістатися до роботи, будинку, друга або улюбленої кав'ярні, де б ви не перебували? Любіть ці місця. Для цього виконайте пошук розташування, проведіть пальцем вгору за деталями пошуку, натисніть «Вибране», дайте ім'я вибраному і натисніть «Зберегти».

Тепер використовуйте назву фаворита (наприклад, Будинок), щоб прокласти маршрут замість використання адреси. Ви знайдете свій список вибраного у нижній частині пошукової панелі на головному екрані карт.

Поруч, поблизу

Функція Поруч показує категорії прилеглих підприємств, таких як Їжа, Напої, Покупки і Розваги. Кожна категорія може бути розширена до списку найближчих пунктів призначення в цій категорії. Категорії «Поруч» з'являються, коли ви натискаєте на рядок пошуку на головному екрані «Карти».

Уникайте платних або автомагістралей

Хочете, щоб ваш маршрут проїзду уникав доріг з платними дорогами, або щоб ви якомога довше залишалися на дорогах і поза дорогами? Ви можете зробити це, змінивши налаштування. Клацніть «Параметри» > «Карти» > «Водіння та навігація» > «Уникнути», а потім переведіть тумблер «Платні дороги або шосе» у розташування «Вкл »/« Зелений». Карти виключають ці елементи, коли це можливо, з рекомендованих вами маршрутів.


:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND