7 найкращих функцій Firefox для Android Mobile

Перегляд веб-сторінок - це дуже весело, з невеликим ризиком. Firefox на Android має безліч функцій, які допоможуть вам розважитися і захистити себе від будь-яких ризиків, з якими ви зіткнетеся в подорожі. Браузер Firefox для Android безкоштовно в магазині Play Google.

Функції, описані в цій статті, застосовні до Firefox для мобільних пристроїв Android і працюють як на смартфонах, так і на планшетах різних виробників, таких як Samsung, Google, Asus і т. Д.


01

з 07

Поговоріть в адресному рядку і перегляньте Hands Hands

Твоїм пальцям потрібна перерва? Firefox вас прикрив. Замість вводу в адресному рядку використовуйте розпізнавання голосу і говоріть в адресному рядку. Можливість голосового введення в Firefox полегшує вам відвідування веб-сайтів і використання вашої улюбленої пошукової системи.

Щоб використовувати голосовий ввід:

 1. Натисніть адресний рядок.
 2. Натисніть значок мікрофона, потім вимовте URL-адресу веб-сайту або вимовте пошукову фразу.
 3. Слова, які ви вимовили, відображаються в адресному рядку, і у вас є можливість перейти на веб-сайт або переглянути пропозиції пошуку.

02

з 07


Налаштуйте панель «Кращі сайти» та знайдіть сайти швидко

Коли ви вперше відкриєте браузер Firefox, ви виявите, що ваш досвід перегляду вже організований для вас. Ваша домашня сторінка містить панелі для найбільш відвідуваних веб-сайтів, веб-сторінок, які ви додали до закладок, та історію відвіданих сторінок.

Щоб налаштувати панель «Найкращі сайти»:

 1. Відкрийте головне меню, потім перейдіть до «Параметри» > «Основні» > «Додому».
 2. У розділі «Панелі» можна змінити порядок панелей «Кращі сайти», «Закладки» та «Історія». Просто клацніть на назві панелі та натисніть кнопку «Змінити порядок».
 3. Щоб змінити контент, що відображається у ваших найкращих сайтах, натисніть «Найкращі сайти» та виберіть контент.

Підказка. Чи є на панелі «Найкращі сайти» веб-сайт, яким ви хотіли б поділитися з другом? Натисніть на мініатюру і натисніть кнопку «Поділитися» в меню

03

з 07

Показувати відкриті вкладки як мініатюри на сторінці

Якщо ви відкрили декілька вкладок і хочете побачити попередній перегляд вмісту кожної вкладки, покажіть всі відкриті вкладки. У правій частині адресного рядка є піктограма вкладки, яка містить номер. Це число є кількістю відкритих вкладок.

Щоб показати мініатюру всіх відкритих вкладок:


 1. Натисніть піктограму вкладки. Відкриється нова сторінка зі зменшеними версіями кожної сторінки.
 2. Щоб переглянути одну з цих сторінок, торкніться її.
 3. Щоб повернутися до вікна переглядача, натисніть кнопку «Назад».

04

з 07

Перегляд веб-сторінок у приватному порядку

Firefox дозволяє переглядати в приватному порядку. Він блокує трекери, коли ви онлайн, і очищає історію відвіданих сторінок, коли ви закінчите. Firefox запобігає збереженню ваших паролів, блокує файли cookie і тимчасові файли, а також запобігає автоматичному заповненню форм. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити особисту вкладку.

Щоб відкрити нову особисту вкладку, клацніть «Нова особиста вкладка» в головному меню. Щоб побачити відкриті особисті вкладки, натисніть піктограму Tab, потім натисніть піктограму Mask.

Щоб змінити параметри конфіденційності:


 1. Клацніть «Параметри» в головному меню.
 2. На сторінці параметрів клацніть «Конфіденційність».
 3. Звідси ви можете вказати Firefox не відстежувати вашу поведінку в браузері і очистити ваші особисті дані при закритті браузера.

05

з 07

Синхронізуйте закладки і паролі на різних пристроях

У нашому мобільному та підключеному світі багато з нас працюють з кількома пристроями. Однак зручність можливості працювати там, де ми хочемо, як ми хочемо і на яких пристроях ми хочемо, може збивати з пантелику, особливо коли закладки, збережені паролі і налаштування зберігаються на пристрої, який залишився вдома.

Щоб обійти цю проблему, Firefox дозволяє синхронізувати дані між пристроями. З Firefox Sync всі ваші дані доступні на всіх ваших пристроях.

Щоб налаштувати синхронізацію:


 1. Створіть обліковий запис Firefox, а потім увійдіть до свого облікового запису Firefox з усіх своїх пристроїв.
 2. Клацніть «Параметри» в головному меню.
 3. На вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Увійти».

06

з 07

Створити майстер-пароль

Паролі всюди в інтернеті. Майже для кожного веб-сайту потрібне ім'я користувача і пароль для доступу до преміум-контенту і покупок в Інтернеті. Що робити веб-серферу? За допомогою Firefox для Android ви можете встановити майстер-пароль, який містить всі ці облікові дані в зашифрованому форматі.

Щоб створити майстер-пароль:

 1. Клацніть «Параметри» в головному меню.
 2. Натисніть кнопку Конфіденційність.
 3. Клацніть «Використовувати майстер-пароль».
 4. У діалоговому вікні «Створити головний пароль» введіть і підтвердіть свій пароль, потім натисніть кнопку «OK».
 5. Якщо ви хочете використовувати один з ваших збережених паролів, Firefox запропонує вам в

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND