Найкращі способи прискорити ваш комп'ютер

Ви можете знати, як це мати абсолютно новий комп'ютер. Той, який знаходиться у відмінній формі і, здається, пролітає крізь навіть найскладніші завдання. Однак це свіже почуття комп'ютера зникає, а іноді і швидко.

Відкриття файлів і тек займає більше часу, програми не закриваються так швидко, як можна було б сподіватися, затримка входу в систему і стартапи здаються щоденним явищем, і ви просто не можете здійснювати обходи, як раніше. Більше того, іноді винні конкретні програми, через що складно зрозуміти, з чого почати.


На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб прискорити ваш комп'ютер, щоб він знову здавався новим. Перш ніж ми розглянемо, як знову зробити швидкий комп'ютер, давайте спочатку розглянемо, чому комп'ютер працює повільно.

Інструкції в цій статті належать до Windows 10, Windows 8.1 і Windows 7.

Чому мій комп'ютер повільний?

З часом, коли ви завантажуєте файли, переглядаєте Інтернет, видаляєте програми, залишаєте програми відкритими і робите на своєму комп'ютері майже все інше, він повільно збирає сміття і викликає закулісні проблеми, які не завжди так легко виявити. спочатку.

Фрагментація файлів є справді великою причиною. Як і накопичення кешованих файлів веб-браузера, загромождений робочий стіл, повільний жорсткий диск, повільне обладнання, брудне обладнання та багато іншого.

Тим не менш, ваш комп'ютер насправді не може бути повільним. Можливо, ви просто відчуваєте повільне інтернет-з'єднання через несправний маршрутизатор, погане з'єднання або обмежену швидкість, пропоновану вашим провайдером. У будь-якому випадку вам може знадобитися прискорити доступ в Інтернет.

Ці кроки призначені для використання приблизно в тому ж порядку, в якому вони з'являються. Ідея полягає в тому, щоб спочатку зробити найпростішу і найменш інвазивну річ, поки ваша система не почне реагувати краще. Потім ви можете виконати стільки інших завдань, скільки захочете, щоб вичавити з вашого комп'ютера якомога більше швидкості.


Очистити непотрібні файли і програми

Визволення від непотрібних файлів, додатків та іншого «сміття» - ефективний спосіб прискорити роботу будь-якого комп'ютера.

  1. Використовуйте безкоштовний засіб очищення системи, наприклад, CCleaner, щоб видалити непотрібні непотрібні файли в самій ОС Windows, реєстрі Windows і сторонніх програмах, таких як веб-браузери, які люблять збирати файли кешу.

Якщо ці тимчасові інтернет-файли та інші непотрібні елементи залишаються занадто довго, вони можуть не тільки змусити програми зависати і ставати такими, що не відповідають і млявими, але і займати цінне місце на жорсткому диску.

  1. Спорожніть свою стільницю, якщо її замкнено. Якщо Windows Explorer завантажує ці піктограми щоразу під час оновлення стільниці, це може призвести до непотрібного навантаження на ваше обладнання, що забирає системні ресурси, які можна використовувати в інших місцях.
  2. Вилучіть непотрібні програми, які просто затримуються на вашому комп'ютері. Вони не тільки займають місце на жорсткому диску, але і можуть автоматично відкриватися в Windows і постійно працювати у фоновому режимі, висмоктуючи процесор і пам'ять. Є кілька безкоштовних інструментів видалення, які роблять це дійсно легко.
  3. Також розглядаються непотрібні файли, які ви просто не використовуєте або не хочете більше. Отже, видаліть ті старі відеофайли, які ви завантажили рік тому, і створіть резервні копії всіх даних, які ви не можете використовувати, наприклад, фотографій з відпустки.

Після того, як ваш комп'ютер вільний від непотрібних часових і непотрібних файлів, ви повинні мати більше вільного простору на жорсткому диску для інших речей, які є важливими. Збільшений вільний простір на жорсткому диску також сприяє підвищенню продуктивності, оскільки ємність диска не завжди постійно розширюється.

Дефрагментуйте свій жорсткий диск

Дефрагментація вашого жорсткого диска означає консолідацію всіх порожніх просторів, які створюються в структурі файлової системи при додаванні та видаленні файлів. Ці порожні місця змушують ваш жорсткий диск думати довше, що, своєю чергою, призводить до повільного відкриття файлів, тек і програм.

Для цього можна завантажити безліч безкоштовних інструментів дефрагментації, але інший варіант - використовувати вбудований в Windows.

Видалення вірусів, шкідливих програм, шпигунських програм, рекламного ПЗ тощо.

Кожен комп'ютер з операційною системою Windows вразливий для шкідливих програм, але є невелика причина, через яку він може заразитися, якщо ви регулярно використовуєте антивірусні програми.

Як тільки вірус потрапляє на комп'ютер, він зазвичай зберігає себе в системній пам'яті, займаючи ресурси, які можуть бути використані легітимними програмами, тим самим уповільнюючи все. Деякі шкідливі програми показують спливаючі вікна або змушують вас купувати їхні «антивірусні програми», що ще більше приводів для їх видалення.


Ви повинні періодично сканувати свій комп'ютер на наявність шкідливих програм, щоб позбутися цих набридливих борів пам'яті.

Виправити системні помилки Windows

Встановлення та видалення програмного забезпечення та оновлення Windows, перезавантаження комп'ютера під час оновлення, примусове вимикання комп'ютера та інші речі можуть спричинити помилки в системних файлах Windows.

Ці помилки можуть призвести до блокування, зупинки встановлення та оновлення програм і, як правило, до неможливості нормальної роботи комп'ютера.

Дивіться нашу статтю Як використовувати SFC/Scannow для відновлення системних файлів Windows, щоб виправити будь-які помилки, які можуть уповільнити роботу вашого комп'ютера.

Налаштуйте візуальні ефекти

Windows надає безліч цікавих візуальних ефектів, включаючи анімовані про


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND