Цифрове загробне життя - керування вашими останніми справами

Коли ви дивитеся на фінальну стадію свого життя, ви можете зрозуміти, що з певною кількістю документів потрібно звертатися. Ми навіть розглянули велику частину цієї інформації в одній з наших минулих статей, «Ваша остання воля і заповіт - що відбувається з вашими даними, коли ви вмираєте?».

Давайте подивимося на скорочену версію всього цього. Які саме предмети вам знадобляться для обробки ваших найважливіших документів? Якщо ви не знаєте відповіді, я зібрав основні матеріали в хороший список розміром зі шматочок, який може впоратися практично будь-який. Звичайно, перш ніж робити що-небудь з цього, ви повинні домовитися про повноваження свого адвоката. Таким чином, потрібні документи будуть правильно розподілені потрібною людиною.


 • Жива воля
 • Бажання
 • План ваших похорон

Крім того, є кілька інших документів, які ви хочете зберегти в якості майстер-копії, але ми не будемо вдаватися в подробиці їх для цілей даної статті. Просто знайте, що вони важливі, і вони вам потрібні

 • Свідоцтва про народження, документи про громадянство, документи про усиновлення.
 • Номери/картки соціального страхування, водійські права.
 • Свідчення про шлюб, документи про розлучення/розлучення.
 • Записи ліків.
 • Список постачальників медичних послуг.
 • Військові записи.
 • Записи про нерухомість.
 • Інформація для важливих контактів.

Зберігати ваше минуле

Це здоровий глузд, правда. По суті, якщо це важливо для вас прямо зараз, це буде важливо в разі вашої смерті. Зберігайте його десь подалі.

Але ось питання: де це де? Ну, для вашої найважливішої інформації, я рекомендую зберігати ці дані на декількох жорстких дисках. Нехай довірені друзі і сім'я отримають їх, і переконайтеся, що це не ті люди, які вкрали б вашу інформацію, якби у них була така можливість. Можливо, ви навіть захочете зберігати диск у сейфі. Коротше кажучи, тримайте це в безпеці - це ваше життя, врешті-решт.

Хтось скаже, що все краще записувати на папері. Так. Я згоден, що це хороший спосіб зберегти речі. Але якщо у вас є можливість зробити резервну копію вашої інформації кількома способами зберігання, хіба ви не захочете її використовувати?

Точно так само, я кажу, скористайтеся перевагами хмари. для певної інформації - можливо, ваша воля або план похорону або меморіалу. Я б не рекомендував завантажувати важливу інформацію, таку, як номер вашого соціального страхування, просто тому, що вона є в цифровому світі.

Крім цієї важливої інформації, що відноситься до вашого реального життя, гарною ідеєю буде зберегти список всієї інформації вашого облікового запису для різних служб у файлі електронної таблиці. Це допоможе вашій родині або друзям інформувати людей про те, що сталося, а також дасть їм можливість закрити ці облікові записи. Однак за допомогою таких служб, як неактивний менеджер акаунтів Google, захистіть свою, з часом це може знадобитися менше.


Суть у тому, щоб використовувати цифрові носії як ще один інструмент для зберігання вашої інформації.

Ча цзін!

Всі знають, що гроші важливі. Однак, якщо ваші фінансові звіти - абсолютна катастрофа, у ваших наступників буде маса проблем з масштабуванням. Зробіть послугу своїй родині - ведіть хороший облік своїх фінансів. Крім того, оновлюйте записи про свої фінанси. Ваша сім'я повинна знати про борг у 713 000 доларів, який ви взяли на гонках. Вони також, ймовірно, повинні знати про доларові інвестиції, які ви вклали в один ігровий додаток, який приніс дохід у два мільйони доларів.

Крім того, ведіть записи, які дозволяють людям знати, де ваші гроші. Електронна пошта і паролі PayPal, інформація про обліковий запис Square, ключі онлайн-банкінгу - все це має зберігатися в безпечному місці, доступному для близьких. Бажано зберігати їх на жорсткому диску і далеко від онлайн-сховища. Знову ж таки, хмарне сховище може бути більш життєздатним варіантом для тих з вас, хто вірить у ваші паролі.

Повертаючись до плану свого похорону, ви також можете зберігати схованку, яка оплачує ваш похорон. Оскільки це така болюча тема, ви можете не захотіти розкривати, де це знаходиться до вашої смерті. Замість цього, включіть цю інформацію в свої записи після смерті - просто переконайтеся, що хтось знайде її.

Спогади

На більш сентиментальній ноті, ви можете використовувати технологію для управління вашим цифровим загробним життям за допомогою спогадів. Фотографії, відео і навіть пости в блозі - це відмінний спосіб дати людям можливість побачити вас, поки вас немає. Хоча це і гірко-солодко, ви також можете вести особистий відеореєстратор для своєї сім'ї, доступ до якого можна отримати через секретний канал YouTube або на жорсткий диск.

У цьому світі не так вже й погано підтримувати когось живим за допомогою технічних засобів. У світі Гаррі Поттера Дамблдор зберігає свої спогади в Пенсіві. Ви можете зробити те ж саме з декількома жорсткими дисками, камерою, диктофоном і текстовим процесором.

Якими ще способами ви будете використовувати технології для управління своїми справами? Чи є вищевказані способи дуже ефективними?


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND