Windows 10 для ПК, збірка 14371, випущена для Insiders in Fast ring з поліпшеннями активації

Microsoft випустила останню попередню збірку Windows 10 для ПК «Інсайдери в швидкому кільці». Новий номер збірки - 14371.


У своєму блозі глава Windows Insider Дона Саркар заявила, що головна особливість цієї нової збірки полягає в поліпшенні активації:


Ми отримали відгуки від інсайдерів Windows, які зіткнулися з проблемами активації на пристроях з справжньою Windows після внесення змін в обладнання пристрою, таких як заміна жорсткого диска або материнської плати. У рамках Windows 10 Anniversary Update і починаючи з цієї збірки Insider Preview, ми представляємо засіб усунення неполадок активації, який допоможе вам вирішити найбільш часто виникаючі проблеми активації на пристроях з справжньою Windows, включаючи проблеми, викликані змінами обладнання. Наприклад, якщо ваш пристрій має цифрову ліцензію (яка раніше називалася «цифровою роздільною здатністю») для Windows 10 Pro з раніше встановленої активованої збірки Windows 10, але ви випадково перевстановили Windows 10 Home на такий пристрій, засіб усунення неполадок автоматично направить вас шляхом оновлення до Windows 10 Pro і активації Windows. Ви можете запустити засіб усунення неполадок, вибравши «Параметри» > «Оновлення та безпека» > «Активація» та виберіть «Усунення неполадок». Пам'ятайте, що збирання Windows 10 Insider Preview призначено для встановлення на справжні пристрої Windows.

На основі відгуків Insider ми також надаємо можливість зв'язати ваш обліковий запис Microsoft (MSA) з цифровою ліцензією на активацію за допомогою цього збірки Insider Preview. Якщо ви вже використовували MSA для входу в активований пристрій Windows 10 Home або Pro, ваш MSA буде автоматично пов'язаний. Ви можете використовувати цю цифрову ліцензію MSA для повторної активації вашого Справжнього пристрою Windows 10, запустивши засіб усунення неполадок активації, якщо ви зіткнетеся з проблемами активації, викликаними змінами обладнання.

У новій попередній збірці також є довгий список інших поліпшень і виправлень:

 • Ми зробили кілька ключових виправлень для доступності. Ми виправили проблему, через яку Narrator не запускався, коли ви перемикали його в положення «включено» через програму «Налаштування» > «Простота доступу» > «Narrator». Ми також виправили проблему, через яку оповідач говорив з несподівано прискореною швидкістю.
 • Ми поліпшили швидкість навчання для деяких повільних випадків перетворення японського IME і передбачення якості кандидатів. Ми виправили проблему короткого зависання в японському IME, що з'явилася після оновлення Windows 10 November.
 • Ми поліпшили досвід завантаження файлів у Microsoft Edge. Тепер, якщо ви натиснете на посилання для завантаження з-за меж Microsoft Edge, яка швидко відкриває і закриває вкладку, ми відкриємо Центр завантаження, щоб було більш очевидно, що завантаження почалося і успішно завершено. Ми також виправили проблему, через яку переміщення курсора за межі видимого кінця текстового поля при редагуванні імені обраного на панелі обраного призводило до переміщення фокусу клавіатури до наступного обраного. І ми також виправили проблему, через яку введення може не працювати для переходу до URL-адреси, якщо ви почали вводити в адресному рядку дуже скоро після відкриття нової вкладки.
 • Починаючи зі збирання 14371, стан параметрів 3D-дисплея зберігатиметься при всіх оновленнях збірки.
 • Ми виправили проблему, через яку відео у форматі MPEG-2 показували неправильну тривалість у додатку «Фільми і ТБ».
 • Ми виправили проблему, через яку текст «Параметри сканування» в Захиснику Windows обрізався при збільшенні високого DPI (масштабування тексту). Ми також виправили проблему, через яку подія автономної перевірки не була правильно відформатована, і в журналах подій відображався виставлений параметр (% 1). Ми також виправили проблему, в результаті якої діалогове вікно дозволів для нового розширення, можливо, з'явилося під панеллю обраного Microsoft Edge.
 • Ми виправили проблему, через яку використання розширення OneNote Web Clipper для Microsoft Edge на деяких сайтах могло призвести до помилки «Будь ласка, дозволіть сторонні куки у вашому браузері».
 • Ми виправили проблему, при якій значок Центру підтримки був обрізаний значком «Показати робочий стіл» з роздільною здатністю 225%. Ми також поліпшили роздільну здатність звуку та мережевих піктограм, використовуючи нестандартні параметри DPI.
 • Ми додали невелику анімацію в Центр підтримки, коли повідомлення видаляються платформою або динамічно переміщуються, і в цілому підвищили надійність Центру підтримки.
 • Ми виправили проблему, через яку спливаючі вікна «Годинник і календар» могли показувати дуже старі зустрічі, якщо дивитися на сьогоднішні події.
 • Ми виправили проблему, через яку деякі клавіші в додатку «Калькулятор» могли перестати працювати після перемикання між режимами OCT і HEX. Ми також виправили проблему, через яку натискання клавіші Enter в калькуляторі могло призвести до відкриття меню, а не до розрахунку поточного результату.
 • Ми виправили проблему, яка могла призвести до зависання сторінки налаштувань VPN після натискання кнопки «З'єднатися». Ми також виправили проблему, через яку VPN могла намагатися автоматично підключатися за вимірюваними мережами, незважаючи на те, що було відключено «Дозволити VPN за виміреним з'єднанням».
 • Ми виправили проблему, коли значок «Параметри» був відсутній на сторінках «Фонові програми» та «Параметри використання даних». Ми також виправили проблему, через яку вміст сторінки налаштувань програми Windows Insider міг бути обрізаний.
 • Ми виправили проблему, через яку провідник відображав дві копії будь-якого знімка або знімка екрану, знятого на телефоні, коли цей телефон був підключений до ПК, незважаючи на те, що на телефоні існував тільки один файл.
 • Ми виправили проблему, через яку перехід між списком «Всі додатки» і сіткою аркушів в режимі «Пуск в режимі планшета» міг призвести до збою анімації або бути відсутнім взагалі.
 • Ми виправили проблему, через яку ви могли бачити дублікат «Для VPN-підключення потрібна ваша інформація для входу». сповіщення зберігаються у Центрі дій, коли потрібно показувати лише одну.
 • Ми виправили проблему, через яку деякі PDF-файли не друкувалися.
 • Ми виправили проблему, через яку вікно фокусу іноді було видно при запуску меню «Пуск», в результаті чого тип пошуку не працював.

В даний час є тільки одна відома проблема з новим попереднім складанням:

Натискання мережі або VPN-з'єднання у спадному списку мережі на панелі завдань не запускає сторінку мережевих налаштувань, як це повинно бути.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND