Google Talk мертвий, Hangouts - новий Slack, користувачі Project Fi облажалися і всі ненавидять Алло

Схоже, що Google розуміє, що йому потрібно звести свою історію з месенджерами до кількох додатків, які покривають потреби кожного (так що людям легше ігнорувати їх всі і в будь-якому випадку використовувати WhatsApp). І, в деякій мірі, це те, що відбувається, але все виглядає так хаотично і змінюється, перш ніж заміни будуть готові.


Таке відчуття, що Google пішов у глибокий кінець.


Деякі люди використовують слово «плутанина», щоб описати стратегію Google тут, але незалежно від того, які слова використовуються, всі вони відчувають себе поспішно - те, що ви очікуєте від любителів, а не від однієї з найбільших технологічних компаній у світі. Таке відчуття, що Google пішов у глибокий кінець.

Я збираюся взяти на себе відповідальність за те, що кожен блогер або журналіст зробив тут неправильно, тому що деяка плутанина є нашою помилкою. Легко (і весело) написати про, здавалося б, випадкові зміни, а потім зробити в Google укол. Але якщо ви зламаєте речі, ви зможете здогадатися про стратегію Google.

  • Hangouts тепер є відповідним інструментом для підприємств. Або, принаймні, так буде. Hangouts Meet і Hangouts Chat звучать як потенційна заміна Slack для кожної компанії, що використовує Google Docs. Бачачи, на що він (сподіваюся) буде здатний, я вважаю, що Mobile Nations зробить все можливе, тому що ми магазин Google Docs.
  • Google Talk мертвий. Він повинен був померти, щоб місця, де він живе, можна було використовувати для чату Hangouts. Ніхто не користується додатком Google Talk на своєму телефоні або планшеті, і хоча його прив'язка до Gmail - це чудово, мати можливість спілкуватися в чаті Hangouts для людей, які весь день живуть в Gmail. Це люди, які будуть спілкуватися в чаті Hangouts зі своїм вимогливим босом з Торонто (прим. ред.: Джамріт, Джеррі). Або щось.
  • Allo - це додаток Google для людей, які не хочуть використовувати SMS. І це багато людей. Я сподівався, що Google буде використовувати Allo і Duo для забезпечення iMessage-подібного досвіду, але замість цього це версія WhatsApp для Маунтін-В'ю. Це також дійсно хороший додаток, але ніхто не хоче його використовувати, тому що у WhatsApp є ще мільйон користувачів. Якби Google все продумав і привів до нас Алло до того, як вибухнув WhatsApp, все могло б бути інакше.
  • Duo - це програма для відеодзвінків від Google. Це дійсно гарний додаток з фатальною помилкою: ви не можете налаштувати груповий виклик. Багато роботи пішло на те, щоб спростити завдання і забезпечити найкращу можливу передачу відео для кожного рівня пропускної здатності, але в Hangouts раніше 15 осіб збиралися разом і дивилися один на одного. Ми навряд чи забудемо про це і будемо скаржитися замість використання Duo або, принаймні, скаржитися при його використанні. Я знаю, я буду. Особливо, коли я використовую Hangouts Meet для роботи і не можу використовувати його ні для чого іншого, якщо тільки я не отримую обліковий запис Google Apps або не запрошений на відеозустріч кимось з обліковим записом Gapps. WTF, Google?
  • Повідомлення Android - це те, що Google робить правильно. Шкода, що від вашого оператора також залежить правильне виконання цього завдання, і це вимагатиме вічності і стихійного лиха, оскільки ваш оператор хоче, щоб ваші друзі переключилися на нього, а не надали його функції користувачам іншого постачальника. Хотілося б, щоб Google працював над тим, щоб люди, які використовують Повідомлення Android, мали відмінні можливості обміну миттєвими повідомленнями один з одним, не використовуючи для цього SMS. Але, технічно, у них є Алло для цього.
  • Google Voice був покращений, тому він зручніший, коли ви хочете відправляти текстові повідомлення зі свого планшета або використовувати один і той же номер на декількох телефонах. Якщо ви не використовуєте Project Fi. Тоді ти облажався. Крім того, чому немає гвинта емодзі? У них є «кукурудзяний початок», так що це доведеться робити. 🌽
  • Сверхзвуковой существует, чтобы дать нам еще одну вещь, о которой стоит задуматься, а Расселу Холли - поговорить с самим собой и со сверхзвуковым ботом чата.

Тепер про велике питання: Як, чорт візьми, ви робите всі ці зміни, не бісши всіх і не збиваючи з пантелику людини, яка тільки що купила свій перший телефон на Android і хоче замінити iMessage?

Це складно, і те, як Google це робить, здається ще складніше.

Ви не Це означає, що ви, ймовірно, повинні змінити все відразу.

Я не буду прикидатися, що я був би хорошим бізнесменом. Мені важко вирішити, яку сторону взяти з моїм стейком або які шкарпетки надіти. Я уявляю собі дійсно розумних людей в дорогих костюмах, які сидять за гігантським столом з червоного дерева, використовуючи слайди і гучні слова, щоб прийняти ці рішення, але потім я бачу їх в дії і розумію, що це може бути просто група людей, які випали з клоуна автомобіль. Я поняття не маю, що думає Google, і важко припустити, що у них є всеосяжний план.


Google I/O йде. Це був би прекрасний час для когось, щоб щось пояснити. Якщо вони це зроблять, ми розповімо вам все про це. І якщо вони цього не зроблять, ми будемо продовжувати чесати наші голови і гадати, що вони запланували.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND