Google і NXP інтегрують NFC в Android 2.3, починаючи з Nexus S

По гарячих слідах анонсу Android 2.3 SDK, а також оприлюднення Samsung Nexus S, NXP більше розповів про свою роботу з Google і Samsung в якості постачальника вбудованих компонентів NFC (Near Field Communications) для Nexus S. Фактично весь їх відкритий програмний стек повністю інтегруваний в gerbad.

Так само, як Nexus One був пристроєм, призначеним для того, щоб прокласти шлях для Android, Nexus S сподівається продовжити це прискорення зростання, впроваджуючи NFC в маси. NXP є співавтором цієї технології і з 2002 року працює з лідерами галузі над випуском на ринок пристроїв з підтримкою NFC. Клацніть повний прес-реліз після перерви.


Google і NXP інтегрують NFC в Android 2.3

NFC тепер доступний в Nexus SЕйндховен

, Нідерланди, 6 грудня 2010 р. - Сьогодні компанія NXP Semiconductors NV (Nasdaq: NXPI) оголосила про стратегічну співпрацю з ^ TM (Nasdaq: GOOG) для надання повного пакету програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для Near Field Communications (NFC). Стек NFC буде повністю інтегрований і перевірений на Gingerbread, останньої версії платформи AndroidTM. Google також інтегрував контролер NFC NXP (PN544) в свій недавно випущений телефон Nexus STM, розроблений спільно Google і Samsung, пропонуючи користувачам доступ до привабливих послуг і додатків на основі NFC. Ці кроки, що змінюють гру, негайно привносять багатство NFC у спільноти споживачів і розробників і виробників пристроїв по всьому світу.

З більш ніж 100 000 додатків і великою спільнотою розробників Android є зростаючим гравцем у світі смартфонів і мобільних пристроїв. Завдяки тому, що розробники тепер можуть отримати доступ до реалізації NFC з відкритим вихідним кодом, NXP допоможе розробляти нові, цікаві та креативні програми, які розширюють сенсорний інтерфейс мобільних додатків за межі екрану пристроїв. Це також дозволяє виробникам розробляти мобільні пристрої з підтримкою NFC, швидше виходячи на ринок і знижуючи витрати на впровадження і розробку.

«Відкритість Android забезпечила відмінну платформу для прискорених інновацій», - сказав Ерік Чу, менеджер з програм для мобільних платформ, Google. "Ми завжди шукаємо креативні способи поліпшення і розширення можливостей мобільних пристроїв за допомогою нових технологій. Завдяки внеску NXP впровадження NFC в Android надає розробникам, постачальникам послуг і виробникам пристроїв можливість змінити гру для надання нових послуг, дозволяючи користувачам взаємодіяти один з одним і з фізичним світом способами, які раніше були неможливі ".

"Незважаючи на те, що аналітикам всього два роки, вони вже припускають, що до 2014 року Android стане мобільною платформою номер два. Впровадження цієї технології компанією Google стане каталізатором для галузі, що сприяє подальшому впровадженню NFC як на рівні телефонів, так і на рівні додатків. ", - сказав Рудигер Стро, виконавчий віце-президент і генеральний директор з ідентифікації бізнесу NXP Semiconductors. «Середовища розробки з відкритим вихідним кодом розсунуть межі інновацій і приведуть у рух революційно нові послуги і додатки для мобільних пристроїв».

Сьогодні NFC пропонує споживачам високий рівень зручності, інтерактивності та безпеки зі своїми мобільними пристроями, а також розширює можливості їх смартфонів, пов'язуючи віртуальний світ додатків з фізичним середовищем. Використання природних сенсорних жестів Пристрою NFC можуть легко зв'язатися з аксесуарами, взаємодіяти на одноранговому рівні для обміну даними і підключатися до величезної встановленої базі інфраструктури зчитувачів і тегів. Nexus S надасть споживачам негайний доступ до читання міток NFC.

NFC - це перевірена на ринку технологія, спільно розроблена NXP в 2002 році. У 2004 році NXP стала співзасновником NFC Forum, щоб вести співпрацю з усіма зацікавленими сторонами в галузі і допомагати стандартизувати технологію. Технологія NFC виникла з поєднання технологій безконтактної ідентифікації (RFID) і взаємозв'язку. Компанія ABI Research вже три роки поспіль займає перше місце серед постачальників безконтактних мікросхем номер один. Компанія NXP є світовим лідером в області рішень NFC, перевіреним в більш ніж 150 випробуваннях NFC і знакових комерційних установках по всьому світу.


Для отримання додаткової інформації про NFC, будь ласка, відвідайте www.nxp.com/nfc

Особливості PN544 - контролер NFC

Запущений 2009 року, PN544 є першим у світі по-справжньому галузевим стандартом контролером NFC, надаючи повністю сумісну платформу для виробників і операторів мобільних телефонів для представлення пристроїв і послуг NFC наступного покоління. Чіп NXP PN544 повністю сумісний з усіма випущеними специфікаціями NFC для з'єднання за однопровідним протоколом (SWP) з SIM-картою та інтерфейсом хост-контролера (HCI).

  • Невелика площа для оптимізації розміру
  • Оптимізований для низького енергоспоживання
  • Опціонально працює в режимах Battery Off і Battery Low
  • MIFARE 1K/4K Функція читання/запису включена в основній смузі вузла
  • Опціонально доступно з модульним, універсальним і незалежним від платформи програмним стеком
  • Оптимізовані конструкції антен для кращих у своєму класі характеристик RF

О NXP Semiconductors

NXP Semiconductors NV (Nasdaq: NXPI) пропонує високопродуктивні рішення для змішаних сигналів і стандартних продуктів, в яких використовуються провідні знання в галузі радіочастот, аналогового зв'язку, управління харчуванням, інтерфейсу, безпеки та цифрової обробки. Ці інновації використовуються в широкому спектрі автомобільних, ідентифікаційних, бездротових прапорів, освітлювальних, промислових, мобільних, побутових і обчислювальних додатків. Компанія зі штаб-квартирою в Європі налічує близько 28 000 співробітників, що працюють в більш ніж 25 країнах, і в 2009 році виручка склала 3,8 мільярда доларів США. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.nxp.com.

Google, Android і Nexus S є товарними знаками Google, Inc.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND