Функції Oreo, які вам сподобаються: обмеження на виконання тла

Ваш телефон Android дозволить вам робити багато речей одночасно, хоча всі вони можуть бути відсутні на вашому екрані. Крім системних процесів, які можуть виконувати такі речі, як перевірка вашого місця розташування або перевірка наявності нової електронної пошти, програми можна відкривати, а потім запускати у фоновому режимі, поки ми робимо щось ще.

Хороший приклад - коли ви відкриваєте свій улюблений музичний програвач і запускаєте список відтворення для прослуховування, коли ви переглядаєте Facebook або переглядаєте веб-сторінки. Музичний додаток працює у фоновому режимі, робить свою справу, поки ви дивитеся на щось ще.


Але деякі програми можуть бути надіслані повністю у фоновому режимі. У нашому прикладі меж виконання тла Oreo музичний програвач не відображається на екрані і працює як фоновий додаток, але він все ще взаємодіє з нами і грає музику. До інших програм, які ми відкрили і від яких відмовилися, слід ставитися інакше, тому що ми нічого з ними не робимо.

Це може вплинути на обмежені ресурси вашого телефону. Працюючі програми можуть використовувати оперативну пам'ять і забирати час обробки у інших програм, яким потрібен поворот або навіть додаток, який ви використовуєте в даний момент на передньому плані (те, що ви бачите на екрані.) У той час як Android завжди мав деякі обмеження на те, що додаток може Роблячи це, поки він не відображається на екрані, Oreo вводить більш розумні обмеження, що допомагають економити системні ресурси і час автономної роботи, визначаючи, коли додаток дійсно знаходиться у фоновому режимі і може бездіяти, а потім зберігати його тихим, але готовим до повторного використання.

Хоча це відео призначене тільки для Android-нуги, воно прекрасно пояснює, як фонові сервіси можуть впливати на програми, які ви активно використовуєте, і способи контролю.

Що нового або зміненого в Oreo

  • Обмеження фонового обслуговування. Тепер система виконує кілька рутинних перевірок, щоб визначити, чи можна вважати програму фоновою. Він перевіряє, що програма або будь-які дії (речі, які програма може виконувати або ініціювати) не відображаються на екрані. Потім він перевіряє, чи підключений до нього інший додаток або використовує будь-яку інформацію з нього, і, нарешті, перевіряє кілька високопріоритетних служб, наприклад, можливість працювати в якості клавіатури або активно прослуховувати голосовий ввід.

Якщо нічого з цього не відповідає дійсності, додаток вважається працюючим у фоновому режимі. Коли додаток вперше розглядається як фоновий, він має коротке вікно, в якому йому дозволено робити свою справу на той випадок, якщо йому потрібно запустити щось, що перемістить його в додаток або службу переднього плану. Після закінчення цього часу додаток змушений не діяти. Вільні програми також періодично отримують короткі вікна на випадок, якщо їм необхідно підключитися або запустити служби, але в інший час вони працюють і використовують дуже мало ресурсів, поки ми не переключимося на них.

  • Обмеження на трансляцію. Трансляції здійснюються системою, коли відбуваються певні події. Наприклад, коли ви вмикаєте і вимикаєте свій телефон в режимі «В літаку», відправляється широкомовна розсилка, щоб додатки знали, що сталося. Розробники можуть налаштувати свої додатки для прослуховування певних трансляцій і написання коду, щоб додатки щось робили, коли вони відбуваються. Якщо програма прослуховує широкомовні листування, при кожній відправці програма використовує системні ресурси, щоб дізнатися, чи потрібна якась дія.

Програми, створені для Oreo, більше не можуть реєструватися для прослуховування широкомовних повідомлень, які безпосередньо не націлені на саму програму, якщо вони не запущені і не запущені (не в фоновому режимі відповідно до правил вище). Ці зміни почалися з Android N, а зміни в Oreo трохи більш суворі. Оскільки це може обмежити те, що розробник може захотіти зробити, були розроблені нові інструменти для планування конкретних завдань з використанням їх власних процесів додатків. Є також кілька передач, звільнених від усього цього, наприклад, коли змінюється часовий пояс або телефон підключений до зарядного пристрою. Кожен додаток може слухати їх і реагувати відповідно.

Обмежуючи те, як додаток може слухати і що він може слухати, додатки, які були визначені як фонові, не прокинуться, щоб побачити, чи потрібно їм що-небудь робити так часто. «Сплячі» програми використовують набагато менше ресурсів.


Чому тобі це сподобається

Ми хочемо, щоб наші телефони робили багато речей. Але незалежно від того, що ми просимо це зробити, поки ми дивимося на екран, ми очікуємо, що все буде гладко і чуйно.

Ми всі відчували розчарування, що виникає через затримку клавіатури, і це не дуже хороший досвід. Утримуючи вузькі місця в додатках, на які ми не дивимося, пам'ять, обчислювальна потужність і час автономної роботи використовуються більш ефективно, і ми побачимо менше таких речей, як відставання клавіатури. Кінцевий користувач - це ми! - тут не потрібно нічого робити, тому що ці зміни є частиною системи. Більш того, старі програми, які не були створені з урахуванням Oreo, можна налаштувати на дотримання цих правил на сторінці налаштувань додатків.

Подібні зміни поєднуються з чудовим обладнанням, яке ми бачимо щороку, і це означає, що ваш телефон може робити те, про що ви просите, ще краще!

Android Oreo

Основний

  • Огляд Android Oreo!
  • Все нове в Android Oreo
  • Як отримати Android Oreo на свій Pixel або Nexus
  • Oreo змусить вас знову полюбити повідомлення
  • Мій телефон отримає Android Oreo?
  • Приєднуйтесь до обговорення

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND