Anno 1800 повідомив про помилки: низький FPS, ігрові збої та багато іншого

Anno 1800 повідомив про помилки: низький FPS, ігрові збої та багато іншого

Це світанок промислової революції, хлопці. Blue Byte випустила свій новий титул у франшизі Anno, а саме Anno 1800.


Ще у відкритій бета-версії улюблена міська гра-будівельник/стратегія в реальному часі ставить гравця на зорі промислової революції, в період після 19- го століття.

Основні аспекти Anno 1800

Ваші дії матимуть глибший вплив, індустріалізація вашого острова торкнеться сусідніх жителів. Гра пропонує нову нову кампанію, а також режим «пісочниці», так що ви можете розпалити вогонь індустрії у своєму власному темпі.

Світлокопії - це нова функція, додана в гру, яка дозволяє гравцеві оформити своє місто в стилі силуету, не витрачаючи ресурси.

І будівля може бути завершена, коли гравець накопичить необхідні ресурси для його будівництва. Ще однією новою особливістю є туризм, який робить саме те, що говорить, з точки зору того, наскільки привабливим є ваше місто, все більше і більше людей, ймовірно, відвідають його.

Підступ в аспекті туризму полягає в тому, що гравцеві необхідно знайти баланс між брудною індустрією і природною красою. Туристи приносять прибуток вашому місту, так що майте це на увазі, коли ви думаєте про створення парової утопії.

Тепер, коли ми розглянули основні аспекти гри, давайте обговоримо помилки і глюки, які, як повідомлялося, були в грі.


Ми впевнені, що не хочемо, щоб прогрес гальмувався технічними проблемами, але багато користувачів поділилися своїм досвідом у потоках Steam.

Звичайні помилки Anno 1800 на даний момент:

 1. Проблеми з FPS
 2. Гра вилітає
 3. Квест помилки
 4. Гра не завантажується
 5. Графічні помилки
 6. Uplay DLC bug
 7. Uplay помилка запиту друга
 8. Проблеми активації Steam і Uplay

1. Проблеми з FPS

Бувають випадки, коли гравці повідомляють, що в грі відбувається падіння кадрів, деякі сповільнюються до майже повзучості.

гра зависає зі швидкістю 10 кадрів на секунду, незалежно від налаштувань, які я використовую (від високої до середньої до низької, але все одно 10 кадрів на секунду)

2. Гра вилітає

Деякі гравці повідомляють про збій гри при запуску.

Дивна гра вилітає для мене при спробі завантажити її, специфікації не є проблемою, вона просто не хоче завантажуватися, і, судячи з дискусій, здається, у людей виникає багато проблем. добро вгадати погано чекати оновлення/патчі

3. Квестові помилки

У гравців виникли проблеми з помилковою кампанією. З предметами інвентарю, що не показуються належним чином, в той час як деякі NPC не взаємодіють з самого початку.

пішов грати в мою збережену кампанію, але здається, що квести прослуховуються? У мене в інвентарі 11 вітрил, але кампанія з пошуку 4 вітрил не реєструється, і резидентські квести не дозволяють мені натискати на них.


4. Гра не завантажується

Гра була представлена в магазині Steam протягом короткого часу, і багато людей повідомляли про проблеми з завантаженням Anno 1800.

Я спробував попередньо завантажити його минулої ночі, він «закінчив», і тепер він відмовляється завершити завантаження. Його на 99%. Чи потрібно повторно завантажити його або?

5. Графічні помилки

Ми всі знаємо, наскільки важливим може бути наявність сучасного DirectX, але у деяких користувачів виникли проблеми з тінями карти. Навіть якщо вони намагалися перемикатися між версіями DirectX.

Здається, карта тіней вийшла з ладу. Пробував перемикатися між DX11/12, але, схоже, нічого не виправити.

6. Помилка Uplay DLC

Користувачі, які використовують Steam і Uplay, зіткнулися з проблемами при перевірці покупок у грі, в даному випадку мова йде про DLC.


Після запуску гри в UPLAY я бачу можливість купити DLC - але вони у мене вже є... Чому UPLAY не знає, що у мене є DLC, куплені в Steam? Чи це просто помилка UPLAY?

7. Помилка запиту на додавання до друзів

Ми всі знаємо, наскільки важливо ділитися своїм досвідом з друзями і сім'єю. Але є повідомлення про випадки, коли гравці не могли запрошувати інших гравців на свої ігрові сесії.

Uplay не зміг надіслати запрошення. Намагаюся запросити друга в мою гру, але я отримую це повідомлення, чорт візьми, Ubisoft, цього краще не робити, тому що він в парі.

8. Проблеми активації Steam і Uplay

Якщо деякі вибирають ігровий клієнт, а інші, ключі активації не повинні бути проблемою. Але кілька людей висловили своє невдоволення цією проблемою.

Всім привіт. У мене були деякі проблеми з установкою гри, але, схоже, тепер у мене є ключ активації Uplay, який я просто не можу знайти в Steam.


І тут у нас є загальні помилки, про які повідомлялося досі.

А поки повідомте нам у розділі коментарів нижче про те, з якими іншими помилками ви зіткнулися під час гри в Anno 1800.

 • Список помилок Borderlands Game of Year Edition і помилок
 • 7 частих помилок і помилок Tropico 6 і як їх виправити
 • Помилки Forza Motorsport 7: падіння FPS, затримка вводу та багато іншого

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND