З Galaxy Note 9 у лінійки Note з'явилася нова мета

Ми часто запитували, що робить телефон Galaxy Note особливим. Звичайно, Note може похвалитися своїм місцем в історії смартфонів як перший масовий «фаблетний» пристрій, що вперше з'явився у продажу в 2011 році. Але навіщо купувати Note сьогодні, коли на ринку так багато інших великих, великих телефонів - - багато з яких продаються за частку привабливої стартової ціни Galaxy Note 9 в 1000 доларів?


З тих пір як Samsung вперше представила більш велику модель Galaxy S з S7 Edge, питання стало ще більш актуальним. Note, випущений пізніше в цьому році, також повинен був конкурувати з аналогічним телефоном Galaxy S. Самсунг конкурував сам з собою, можливо, без потреби. (Деякі думки під час розгрому Note 7 навіть звинувачували Samsung в тому, що цей телефон змушує конкурувати з великим S7.)


У 2017 році аргумент на користь існування Ноти був ще більш сумнівним. Друга камера заднього виду була додана в Note 8, але за рахунок меншої батареї. Дисплей був лише трохи більше, ніж у S8 Plus, але в набагато більш об'ємному корпусі.

Так навіщо купувати ноту? Або, для Samsung, навіщо взагалі будувати Note? Цього року компанія вирішує проблему Galaxy Note, повертаючи серію своїм корінням для досвідчених користувачів. Можна стверджувати, що Samsung в будь-якому випадку потрібно було знову почати конкурувати за сирими специфікаціями, у світлі ще більшої кількості телефонів з 8 ГБ ОЗУ, 256 ГБ або більш внутрішньої пам'яті і гігантських батарей від китайських конкурентів. Тим не менш, значний спек в Note 9 також ставить пристрій на більш міцну основу в лінійці Samsung.

Останнім часом розділові лінії між лініями Galaxy S і Note значно розмилися, в основному на шкоду Note.

Серії Galaxy S і S Plus є вашими основними флагманськими телефонами, випускаються як у великих, так і в не дуже великих варіантах. Galaxy S першим отримує нові процесори і камери. Galaxy Note, однак, більше про ті додаткові характеристики: додаткова пам'ять і оперативна пам'ять, заряд батареї і, звичайно, S Pen.

Модернізований стилус з підтримкою Bluetooth в Note 9 також є важливою частиною цієї відмінності. Протягом багатьох років основна технологія S Pen практично не змінювалася. Це стало б більш чуйним, з великою кількістю рівнів чутливості до тиску. Але всі нові функції S Pen забезпечувалися програмним, а не апаратним забезпеченням. З бездротовим S Pen, світ нових, тільки для нотаток функцій для цього пульту дистанційного керування в центрі уваги. І SDK знаходиться на шляху, щоб дозволити розробникам будувати ще більше.

Бездротова S Pen з харчуванням також надає всі можливості для майбутніх нотаток, якщо можна подолати необхідні обмеження щодо потужності та мініатюризації. Як щодо введення жестів через вбудований гіроскоп або трекпаду через сенсор у верхній частині кнопки?


За останні три роки розділові лінії між лініями Galaxy S і Galaxy Note були значно розмиті, в основному на шкоду Note. Тепер вони починають ставати більш чіткими. Я очікую, що з Galaxy S10 Samsung підкреслить гладкий корпус, можливо, майже без рамки, як наступну еволюцію в своїй мові дизайну. Очікуйте компромісів з точки зору розміру батареї і ОЗУ/сховища, оскільки Samsung прагне до доступної «основної» ціни. Коли настане час Note 10, він буде більше, громіздкіше, з більш високими цінами, великим об'ємом пам'яті і більш ємною батареєю. Зрештою, це те, що робить примітку приміткою.

Інші шанси на середину серпня:

  • Android Pie - це річ, і готова версія Android 9 відмінно працює на Pixel 2 XL. Наступний крок: як швидко бета-версії програмних пристроїв, таких як OnePlus 6, отримають оновлення? Це велика віддача, яка виправдовує існування програми для телефонів не-Pixel.
  • Звичайно, справжнім тестом для Project Treble стануть такі телефони, як Galaxy S9 і LG G7. Як швидко можуть Trebelized телефони під керуванням Oreo отримати свій шматок пирога.
  • Я все ще використовую HTC U12 +, post-button-fix-update. Це все ще не ідеально. Камера занадто повільна для запуску, термін служби батареї прийнятний, але трохи більше. Але це хороший телефон з відмінними характеристиками і відмінними фотографічними можливостями. Ознайомтеся з нашим переглянутим оглядом і моїм відеооглядом, який включає в себе ввідний сегмент, пронизаний ностальгією за HTC, і неоновий фон, люб'язно наданий районом Тайбея Сіменьдін.
  • Я поки не тримав в руках годинник Samsung Galaxy, але я теплий, ґрунтуючись на тому, що я бачив досі. Коли я повернуся до телефону Samsung (ймовірно, до Note 9), я буду дотримуватися свого Gear Sport. Це схоже на черговий нудний і громіздкий розумний годинник, який намагається конкурувати з Apple Watch за функціональністю, в той же час в значній мірі орієнтуючись на дизайн. Можливо, я передумаю, коли побачу один у плоті, але зараз це просто більш потворна версія торішнього Gear Sport.
  • Крім того, Samsung не коментує те, що відбувається з брендом Gear в майбутньому. Галактика, звичайно, сильніший бренд. Але ми побачимо браслет Galaxy Fit або Galaxy VR в майбутньому? Хто знає.
  • О Біксбі!

Це все на даний момент. Через кілька тижнів я повернуся з редакцією на тему IFA!

для -Alex-

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND