Додаток для обміну Instagram Instagram, ціна якого доступна пізніше, сьогодні для Windows Phone 8

Очікування закінчено. Instagraph, неофіційний клієнт для відправки повідомлень в Instagram для Windows Phone 8, буде доступний для завантаження в Магазині протягом наступних 12-24 годин, оскільки він вже опублікований.


Додаток має номінальну ціну $2,49 без безкоштовної пробної версії, щоб допомогти інвесторам підтримати інвестиції в сервер. В даний час підтримується тільки Windows Phone 8, але Venetasoft планує забезпечити підтримку Windows Phone 7.x в майбутньому (див. питання, надруковані нижче). Крім того, принаймні, спочатку користувачі зможуть завантажувати в Instagram тільки 3 фотографії на день через сервіс, щоб не допустити перевищення пропускної здатності, що призводить до незвичайних часів завантаження. Це число буде збільшуватися в міру того, як у найближчі тижні буде запущено більше серверів.


Хоча статус офіційного додатку Instagram для Windows Phone залишається невизначеним, тепер шанувальники Windows Phone 8 зможуть публікувати повідомлення в своїх існуючих облікових записах Instagram за допомогою клієнта Instagraph. Пізніше розробники планують підтримувати створення акаунта в Instagram безпосередньо через додаток.

Служба працює, побічно публікуючи ваші фотографії в Instagram через сервери Azure, минаючи заблокований доступ Instagram до API. Дивно, але метод, який вони використовують, не порушує умови обслуговування Instagram, а це означає, що ми не очікуємо, що це буде «закрито» найближчим часом (так само як і розробники, які занадто багато використовують це у фінансовому відношенні, на додаток до їх репутації).) .

Сам додаток, як ми детально описали в нашому міні-огляді, не дозволяє переглядати або навіть безпосередньо редагувати свої фотографії в Instagram (є безліч сторонніх додатків, які вже роблять це на Windows Phone). Замість цього він служить просто каналом для відправки повідомлень в Instagram безпосередньо з пристрою Windows Phone 8.

Додаток працює на основі Aviary Photo Editor, який не є тим же фільтром, що і Instagram, але в багатьох відношеннях краще (більше фільтрів, більше можливостей редагування), і, чесно кажучи, не дуже складно імітувати зовнішній вигляд Instagram.

Також був опублікований повний FAQ про Instagraph, який повинен дати відповіді на деякі питання користувачів програми і сервісу. Майте на увазі, це версія 1.0, тобто це тільки початок.

Що стосується версій для користувачів Windows Phone 7.x і більше, ми можемо поділитися наступним:


 • Версія WP7 близька до надсилання на сертифікацію
 • WinRT версія вийшла з бета-версії
 • WP8 і WP7 нові версії з функцією реєстрації (WinRT матиме її при першому випуску)
 • Всі їх (інші) додатки безкоштовні протягом тижня

Ми оновимо цю історію, коли посилання стане дійсним для програми, хоча тепер воно не повинно бути занадто довгим (через побоювання, що розробники занадто обережні, занадто багато уваги приділяють випуску).

часто поставлені запитання

Чому це не офіційний Instagram?

 • Ну, ми нічого не можемо з цим вдіяти
 • Ми попросили їх випустити версію WP, так як ми є користувачами і ентузіастами WP, потім ми попросили повний набір API, але безуспішно, тому ми відчували себе покинутими і почали працювати над Instagraph.

Чому неможливо створити новий Instagram через Instagraph?

 • Зараз облікові записи Instagram можуть створюватися тільки з пристроїв iOS і Android через обмеження доступу в Instagram.
 • Наступне оновлення Instagraph додає цю функцію для пристроїв WP.

Чому неможливо побачити повідомлення або коментар?

 • Instagraph у своїх перших випусках буде охоплювати тільки важливі функції, відсутні в інших додатках Instagram. Ви можете використовувати інші красиві програми, такі як WPGram і Metrogram для цього, або навіть веб-браузер. Після встановлення Instagraph інтегрується в меню «Поділитися» і «Редагувати», тому дуже легко обмінюватися фотографіями з інших джерел або додатків.

Чи буде доступна версія WP7?

 • Так, і версія WinRT теж в дорозі

Інстаграф використовує Instagram API?

 • Ні.
 • Ми жодним чином не підробляємо, не нюхаємо, не зраджуємо і не «хакаємо» виклики Instagram на їхні веб-сервіси
 • Ми також не емулювали, не аналізували, не розбирали і не змінювали ніякий додаток Instagram на iOS або Android.
 • Instagraph повністю відповідає умовам і правилам Instagram, як ми зробили це на законних підставах.

Чому нам потрібно вводити ім'я користувача і пароль на сторінці налаштувань, а не на класичній веб-сторінці присяги?

 • Instagraph не використовує Instagram API, тому пряма перевірка автентичності присяги не потрібна.

Чи зберігається конфіденційність?

 • Ваші дані зашифровано за протоколом HTTPS, всі мережеві з'єднання між програмами і службами захищено SSL.
 • Ми видаляємо зображення відразу після успішної відправки в Instagram.

Вам допомагали/підтримували/фінансували Microsoft або Nokia для створення цієї програми?

 • Ні, Microsoft сертифікувала його тільки для підтвердження того, що Instagraph є законним, безпечним і не порушує вашу конфіденційність.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND