З чого можна виростити бонсай красивий і високий?

Бонсай - це не що інше як справжні деревце, але в мініатюрі. Треба зауважити, що для створення бонсай не потрібне певне дерево, а можна взяти абсолютно будь-яке, оскільки важливий не тип рослини, а сам догляд за нею.


З чого можна виростити бонсай? Все просто! Для цієї мети підійде як берізка - руське національне дерево, так і сосна. Як вважають японці - творці бонсай, вирощування цієї рослини - це не просто робота рук, а ця робота душі.


Починати треба з того, що в лісі вибираємо зовсім юне і маленьке деревце і приносимо його додому, де ми його моїм і підрізаємо втечі. Садити треба наше деревце в ємність невелику з діаметром в 10 сантиметрів. Ґрунт для майбутнього бонсай повинен бути таким: торф разом із землею і річковим піском. Після того, як ви посадили ваш майбутній бонсай його верхівку треба підрізати і робити це треба постійно, тобто кожен місяць у міру зростання рослини. Таким чином ви впливаєте на зростання рослини.

Вже через місяці два на стовбур деревця намотуємо дріт за допомогою, якою і можна створити вигляд вигнутого деревця.

Хоча відповідаючи на питання:з чого можна виростити бонсай? Можна відповісти з насіння будь - якого дерева, яке вам подобається.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND