Батьківщина лимона - Індія

Культурна спадщина Греції відіграє особливе значення в історії всього людства, а ще представники цієї нації вміють цінувати красу і захоплюватися найпростішими речами. Одним з таких предметів захоплення для греків завжди був лимон, який полонив їх своїм кольором і особливим запахом. Пізніше саме лимон став обов'язковим атрибутом на грецьких весіллях і донині займає особливу роль у шлюбних церемоніях.


Але всупереч такому поважному ставленню до цього виду цитрусових у Греції, батьківщина лимона - це Індія, а саме підніжжя Гімалаїв, власне звідки він і потрапив спочатку в Месопотамію, країни Південно-східної Азії і значно пізніше в країни Європи. Інші джерела запевняють, що батьківщина лимона - це тропічні острови в Тихому океані. Як воно було насправді ніхто не скаже напевно, але вже за 300 років до н. е. в стародавній літературі зустрічаються перші спогади про цей дивовижний плід.


Сьогодні лимон культивується в багатьох країнах, де клімат наближений до тропічного - Кавказ, Чорноморські країни, Середня Азія, а ще це досить поширена кімнатна або оранжерейна рослина.

Лимон можна виростити зі звичайної кісточки плоду, якщо посадити її у вологий ґрунт і регулярно поливати, не тиснучи земляному підсохнути. Лимон досить теплолюбна рослина і дуже любить світло, але розмістити його можна абсолютно в різних куточках свого житла. Найкращим місцем для кімнатного лимона стане підвіконня. поливати рослину необхідно з міру, а ось створити вологе середовище проживання для цитрусових дуже важливо, тому щоденне обприскування стане для нього справжнім раєм у вашому домі.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND