Кімнатне дерево лимона

Кімнатне дерево лимона, як і інші цитрусові культури, користується величезною популярністю завдяки красивим білим квіткам, що джерелять чудовий аромат, блискучим темно-зеленим листям і, звичайно ж, декоративним їстівним плодам. Доглядати за такими «зеленими квартирантами» аж ніяк не просто: дерево лимона вимагає створення особливих умов, а також дуже ретельного догляду, який стане запорукою тривалого цвітіння, успішного плодоношення і здорового стану рослини.


Перше, на що слід звернути увагу, - це, звичайно ж, ґрунт. Городній ґрунт для цієї рослини не підійде, оскільки в ньому він буде плодоносити дуже і дуже слабо. Лимон найкраще почувається в нейтральному або слабокислому, обов'язково пильному поживному ґрунті. Приготувати відповідний для нього склад досить складно, тому найкраще просто придбати спеціальний ґрунт у квітковому магазині. Також особливо ретельно потрібно стежити за поливом лимона: для рослини підходить виключно відстійна вода кімнатної температури, якої, до того ж, має бути не надто багато (інакше ґрунт може закисати). Взимку лимон слід поливати досить рідко, щоб лише не пересихала земля в горщику.


Не потрібно забувати про регулярні підживлення деревця, які бажано проводити не рідше двох-трьох разів щомісяця, використовуючи для цього розчини мінеральних добрив, в яких присутні мікроелементи. Особливу увагу слід приділити освітленню того місця, де стоїть горщик з лимоном, і обов'язково організувати рослині додаткове підсвічування, продовжуючи таким чином світловий день до десяти-дванадцяти годин.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND