Вигляд папороті, види та особливості

Одна з найдавніших рослин на планеті, ніколи не квітуча, всупереч народним легендам - це папороті. Хотілося б побачити його в самий розквіт Палеозоя або Мезозоя, коли висота таких кущів досягала гігантських розмірів, вище багатьох сучасних дерев. Досі в джунглях можна зустріти досить значні види, а всього на землі їх налічується близько десяти тисяч. Вони діляться на водні, трав "янисті та деревовидні.


Мало кому відомо, що насправді у папороті немає листя. Те, що ми приймаємо за листки, являє собою систему гілок, унікальну листову пластину. Зовнішній вигляд папороті приваблює багатьох флористів і садівників. Він буде доречний в саду, на клумбі або альпійській гірці, створить красивий насичений фон для квітучих рослин. Кімнатні папороті, крім того ще й вигідні в плані догляду. Утримувати їх досить легко, але, тим не менш, є правила, яких потрібно дотримуватися, інакше рослина загине.


Найкраща температура для цієї рослини - 15-20 ° С. Понад 22 ° З більшість видів переносять насилу, можуть з'являтися коричневі плями на листях, а потім і зовсім відмирати. Полив папороті потрібен регулярний, плюс в спекотну пору обов'язкові обприскування. Деякі види люблять тінь, інші ж віддають перевагу плямам розсіяного світла.

Вирощуючи цю рослину, не завадить використовувати комплексні мінеральні добрива, а також рідкі органічні добрива. Деякі види потребують спеціального субстрату або грануляту, обгортання вологим мхом.

Папороті - це гарне оформлення для букетів та інших флористичних композицій.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND