Рожева гербера - початок домашнього саду

Гербера приваблює не тільки своїми яскравими забарвленнями, але ще й правильною формою пелюсток, їх розташуванням на кольороножці і просто своєю ніжністю і декоративним зовнішнім виглядом. Гербера дуже часто вирощується як горшкова рослина або просто для озеленення балконів і підвіконь, а ще з цих квітів дуже часто роблять букети, в тому числі і урочисті, наприклад весільні.


Рожева гербера є однією з найпоширеніших видів цієї квітки, адже з ніжністю цього кольору можуть позмагатися хіба що троянди. Сорти рожевих гербер найрізноманітніші - Альдебаран представлений яскраво-рожевим кольором дрібнолисткової гербери, Мігар і Віра - просто рожева гербера вузько- і середньоліпеткового вигляду, Віола є представником махрової рожевої гербери. Найбільшу цінність серед рожевих гербер представляє лілово-рожева гербера Terra Pa-rede.


Догляду гербера потребує сонце, хоча найкраще ставити її на розсіяному світлі. Дуже важливо містити цю рослину в добре провітрюваному приміщенні. Гербери - це одна з небагатьох квіток, яку слід поливати цілий рік і тільки теплою водою - не нижче + 20 градусів. Герберу також можна балувати обприскванням. Вміст гербери при температурі + 20-24 градуси забезпечує її цвітіння протягом всієї зими, а якщо температуру повітря знизити і зменшити полив, то рослина піде на спокій.

Підгодовують гербера регулярно - близько 3-4 разів на місяць мінеральними добривами.

А ось пересаджувати рослину слід у міру необхідності, бажано навесні в листово-торф'яний ґрунт з піском у співвідношенні 2:1:1.

Якщо правильно доглядати за герберою, то її красиві квіти будуть радувати своїх господарів постійно і тоді захочеться урізноманітнити свій сад та іншими квітами гербери, а не тільки рожевий.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND