Ребуція - квітучий кактус

Багато квітникарів мріють про те, щоб кактуси, які вони вирощують зацвіли. На жаль не всі види кактусів цвітуть. За іншими видами настільки складний догляд, який мало кому вдається надати. Одним з найбільш невибагливих видів квітучих кактусів є ребуція. При належному догляді рослина рясно цвіте до пізньої осені.


Назву рід ребуція отримав на честь знавця і любителя кактусів П. Ребута. Включає в себе, за різними даними, від двох до ста видів кактусів. Найчастіше рослина являє собою малюсенькі кактуси з подовженим кулястим стеблем, який покритий колючками. Квіти, великі та яскраві, розташовані на нижній частині стебля. Вони можуть бути жовтими, червоними, рожевими, помаранчевими.


Батьківщиною даного роду кактусів є Аргентина і Болівія. У природі ребуції ростуть у високогірних областях, у западинах, тріщинах гірських схилів на висоті до трьох тисяч метрів. Вони звикли до перепадів температур і великої кількості сонячного світла.

У домашніх умовах ребуції невибагливі. Основні секрети догляду полягають у наявності постійного сонячного кольору, підтримці оптимального рівня вологості і температури. Полив необхідний помірний: влітку регулярний; взимку і восени рослину не поливають. Освітлення має бути яскраве та інтенсивне. При відсутності необхідного освітлення стебель рослини деформується і вона перестає цвісти. Підгодовують рослину один раз на місяць. У період спокою підживлення не потребує. Пересаджують навесні раз на 3-4 роки, або в міру необхідності. При дотриманні цих нехитрих порад ребуції довго будуть радувати вас своїм цвітінням.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND