Листя гінкго білоба

Гінкго білоба (Ginkgo biloba) - одне з найдавніших дерев на нашій планеті, зване «» живою викопною рослиною «» або «» деревом молодості «». У китайській медицині лікувальні властивості листя гінкго білоба використовувалися ще з давнини, близько 2000 років тому. Тому листя гінгко білоби займають особливе місце серед лікарських рослин. Листя цього унікального дерева мають цілющі властивості, з яких отримують відомі медичні препарати, виготовляють фіточаї.


Основні діючі, активні компоненти листя гінкго: флавонол і флавонові, дитерпенлактони, глікозиди, проціанідини, білобалід, гінкголіди, сесквітерпени, залізозалежну супероксиддисмутазу, лактон терпеніла, аскорбінову кислоту і катехіни.


З листя цього дерева можна самостійно приготувати настоянки, яку можна зберігати довго, порошок, відвар і чай.

Настоянка - це лікарська форма, в якій цілющі речовини наполягаються в 40-60% спирті, що збільшує час зберігання. Д
ля приготування необхідно: 5 г подрібненого листя засипати в пляшечку, залити 200 мл горілки або розбавленого спирту, наполягати 12-15 днів у темному і теплому місці. Потім процедити і перелити готову настоянку в пляшку.

Для приготування відвару беремо 1 ст.ложку листя, заливаємо 200 мл окропу, кип'ятим на водяній бані 15 хвилин, після цього наполягаємо 30 хвилин і проціжуємо. Відвар листя гінкго білоба можна пити з зеленим чаєм і женьшенем. Зберігати сушене листя треба в посуді, в темному місці.

Пийте і насолоджуйтеся чудовими лікувальними якостями відварів з листя чудодійної рослини.


 

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND