Догляд за лимоном у домашніх умовах

У світі квітів існує дуже велика різноманітність, тому для кожного любителя живої природи знайдеться вид, який буде ідеальний для вирощування. І якщо вам цікава така тема, як догляд за лимоном, то можливо, ви бажаєте вирощувати у себе вдома цю чудову рослину і в майбутньому отримувати ароматні і смачні плоди.


Догляд за лимоном часом доставляє клопіт, оскільки за ним необхідно ретельно доглядати - поливати, підгодовувати, щоб у підсумку отримати чудову рослину, яку при всьому буде ще й плодоносити.


Бувають моменти, коли листя біля лимона починають висихати, жовтіти і опадати. Саме тому необхідно знати, як правильно доглядати за лимоном, щоб уникнути цього.

Якщо лимон висіювати, то сіянці з'являються на 30-40 день. При цьому перший урожай з'являється десь років через 6-10. Але це відбудеться в тому випадку, якщо будуть дотримуватися всі умови утримання.

Для посадки лимона використовують 2 частини дернової землі, одну частину листової і частину перегну і річкового піску. Після посадки рослину необхідно щедро поливати, але не підгодовувати. Якщо правильно доглядати, то першу підгодівлю необхідно робити десь через 2-3 тижні, перед цим зволожують грунт.

Для поливу необхідно використовувати тільки відстійну воду. Влітку поливають раз на 2 дні, а взимку - раз на 4-6 днів. Поливають поки в піддоні не з'явиться вода. Через пару годин цю воду виливають знову в горщик.

Обприскують лимон з березня по вересень, використовуючи при цьому тільки відстійну воду. Ця рослина дуже любить світло і тепло. Не варто ставити лимон на сонці, інакше це призведе до появи блідо-зелених листочків.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND