Кольорові кактуси: неможливе можливо

Взагалі, квітучі кактуси - це дивовижне видовище. Поєднання гострих голок і ніжної квітки здається настільки несумісним, однак це природа так захотіла, і ми повинні бути їй за це вдячні.


З особистого досвіду....


Вже кілька десятиліть на моєму підвіконні живуть кілька видів мамілярії, квітучого кактуса, батьківщиною якого є пустелі Південної і Центральної Америки. Цвіте він раз на рік чудовими квітами, які тримаються на його макушці приблизно тиждень. Мамілярія - це витягнутий стебель, покритий бугорочками, з цих бугорочків ростуть пучки білих голок. Квітки розташовуються, як правило, зверху. Вони можуть бути білі, рожеві, бузкові, жовті, помаранчеві та ін. Мамілярії налічується 250 видів, стільки ж видів і відтінків квітків.

Відхід

Мамілярія, як втім і всі квітучі кактуси, потребують уважного ставлення до себе. Необхідно стежити, щоб ґрунт не пересихав, проте часто поливати мамілярію не варто. Обприскувати теж не треба: деякі види кактуса цього просто не перенесуть і почнуть гнити. при необхідності можна підгодовувати мінеральними добривами для кактусів, проте зовсім не обов'язково. Мамілярія спокійно ставиться як до сонця, так і до тіні.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND