Dead Rising 4 розчаровує геймерів, багато відгуків негативні

Dead Rising 4 розчаровує геймерів, багато відгуків негативні

Capcom нещодавно випустила Dead Rising 4. Тисячі гравців вже купили перші екземпляри, записали перші години ігрового процесу і незабаром після того, як з'явилися перші огляди. Багато більш-менш акредитовані сайти перевіряли Dead Rising 4 протягом останніх декількох днів.


На Reddit ми знайшли цікаву гілку, де один користувач зібрав найцікавіші огляди гри. Ці відгуки приходять з респектабельних сайтів, тому ми можемо сказати, що люди, які їх написали, знають, про що говорять.

Для тих з вас, хто все ще думає про покупку Dead Rising 4, читання цих оглядів може стати вирішальним фактором. Отже, прочитайте їх уважно і дайте нам знати, що ви думаєте про всі ці огляди Dead Rising 4 з усього Інтернету.

Що інші говорять про Dead Rising 4

На перший погляд, огляди Dear Rising 4 в цілому виглядають не дуже добре. На деяких сайтах гра отримувала винятковий або вище середнього бал, в той час як на інших компанії Capcom старанно ставилися до гри, називаючи Dead Rising 4 найгіршою грою серії. Отже, давайте нарешті подивимося, що інші сказали про гру:

AngryCentaurGaming - Джеремі Пентер - Очікування продажу:

Багато в чому MMO потрібно збалансувати, іноді особливо з оновленнями, так що Dead Rising 4. робить Френка швидше. Френк більш смертоносний. Френк працює краще в цілому і завдає більше шкоди ворогам, і все ж він не відчуває, що весь ігровий світ був поліпшений з ним, навіть з новими типами ворожого ШІ. У нього є деякі проблеми насилу, і вони абсолютно необхідно виправити. Іноді я виявлявся незайнятим, тому що гра не вимагала цього. […] Це погана гра? Ні, але це той, який менш структурно пов'язаний з серією Dead Rising і більш пов'язаний, тому що творці просто скажуть, що це так.

CGMagazine - Еліас Блондо - 4/10 (XB1):


Dead Rising 4 - несмішна і несмішна плутанина в грі - хиткий труп колись великої франшизи. Capcom буде мудрим, щоб позбавити його від страждань.

COGconnected - Алекс Евератт - 80/100 (XB1):

Dead Rising 4 взяла все, що було чудово в Dead Rising 3, прибрала таймер і повернула франшизи найвидатнішим героям. Гра не позбавлена недоліків. Ви, швидше за все, зіткнетеся з випадковими збоями, деякі з яких можуть вимагати перезавантаження попередньої контрольної точки. Відсутність кооперативу в основній кампанії - величезне розчарування, але окрема кооперативна кампанія - це хороший компроміс (але чому б не включити кооператив в обох режимах?!). Dead Rising 4 є абсолютною необхідністю для шанувальників Dead Rising, але якщо ви ніколи не грали в Dead Rising раніше, я настійно рекомендую зіграти в перші три гри Dead Rising раніше, інакше історія може бути втрачена для вас.

GameSpot - Скотт Баттерворт - 7/10 (XB1):

Основний бій Dead Rising залишається спрощеним, але розширений відкритий світ, невідпорна центральна таємниця і додана комбінована зброя оновлюють формулу, достатню для легких кривавих веселощів.

Полігон - Артур Гіс - 8/10 (XB1):

Dead Rising 4 не завжди розумний, але рідко буває нудним


IGN - Брандін Тіррел - 8,1/10 (XB1, ПК):

Dead Rising 4 має найкращий основний ігровий процес, який коли-небудь бачив серія. Його винахідливі і гумористичні способи вбити мертвих - це те, що мені досі не набридло, і його дивовижно цікавий сюжет - більше, ніж просто система доставки, що вбиває зомбі. Незважаючи на технічні недоліки, які йдуть з серіалом, відсутність гри в кооперативному сюжетному режимі і кумедний, але ненадійний мультиплеєр, повернення Френка Веста приносить в серію свіжі ідеї, масу кривавого хаосу і безліч мудрий злом. Сподіваюся, він ненадовго залишиться тут.

Варто грати - Браян Думлао - 8/10 (XB1):

Зрештою, Dead Rising 4 - відмінна гра, яка принесе задоволення любителям серіалів і новачкам. Механіка «використовуй що-небудь, роби що-небудь», зробила розгром зомбі настільки захоплюючим, все ще залишається недоторканою, і деякі зміни тільки посилюють досвід спілкування з експансивним світом. Хоча сама по собі історія хороша, присутність Френка забезпечує хороший баланс між дурним і серйозним, а мультиплеєр також знаходить приємне місце. У назві є деякі проблеми, але їх недостатньо, щоб послабити задоволення, яке дає ця гра. DR4 - гідний пікап цього курортного сезону.

Варто відзначити, що Dead Rising 4 отримав в основному несприятливі відгуки про Metacritic. У грі 4,6 метакритичного бала.


Якщо ви хочете прочитати ще більше оглядів з онлайн-джерел, відвідайте гілку Reddit за посиланням, розміщеним вище.

Оскільки ми зазвичай не розглядаємо гри, а концентруємося на їх проблемах і проблемах, ми сподіваємося, що читання цих оглядів допоможе вам вирішити, чи варто грати в Dead Rising 4 чи ні. Дайте нам знати, що ви думаєте про гру в коментарях нижче.

  • Valhalla Hills виходить на Xbox One на початку 2017 року
  • Лицар тигра: Війна за імперію: відставання, помилки контролю та багато іншого
  • Несправедливість: продовження Богів серед нас просочилося рекламним плакатом
  • Gears of War 4 вимагає крос-плей між Xbox і Windows 10
  • Шанувальники Gears of War 4 просять автономну підтримку Horde 3.0
  • Виправлено: Gears of War 4

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND