10 найбільш випадкових речей, які стануть смішними

Ви, напевно, вже знаєте, що інтернет-меми не повинні мати особливого сенсу, але є кілька обраних, які здаються занадто випадковими, щоб мати таке велике значення. Неймовірно, але більшість цих випадкових і, здавалося б, безглуздих мемів - одні з найбільших, які коли-небудь бачив Інтернет.

Ці меми глибоко потрясли нас, збили з пантелику живі денні вогні і змусили нас сміятися вголос. За словами професора психології Університету Колорадо Пітера Макгроу, щось смішне, коли ми сприймаємо це як добре порушення того, що очікується від реальності, і, враховуючи природу інтернет-мемів, це здається абсолютно логічним поясненням того, чому ми ніколи не зможемо по-справжньому достатньо висловити словами, чому ми інстинктивно знаходимо їх такими кумедними.


Давайте озирнемося назад на кілька найбільш пам'ятних і чудово безглуздих мемів, які колись прикрашали екрани наших комп'ютерів і мобільних пристроїв. Любіть їх або ненавидьте їх, вони безумовно зробили історію Інтернету.

01

з 10

Плаття

У 2015 році на Tumblr було завантажено зображення із зображенням сукні, в якому користувачам пропонувалося визначити, якого воно кольору. Як ви, напевно, пам'ятаєте, це стало вірусним протягом декількох годин, і майже всі в соцмережах або публікували «чорний і синій», або «білий і золотий». Це перетворилося на величезну дискусію про те, що ніхто, здавалося, не міг залагодитися.

Незліченні блоги сприйняли вірусну пошту і світові дебати як натхнення, щоб спробувати пояснити науку про світло і цвіт. Пізніше, після того, що було, мабуть, найбільшою і найбільш безглуздою онлайн-суперечкою всіх часів, фактичне плаття, зображене в пості, виявилося чорним і синім.

02


з 10

Алекс з Target

Якщо вам потрібні докази того, що дівчатка-підлітки є, мабуть, найвпливовішою демографією у всесвітній павутині, подивіться не далі, ніж в оповіданні «Алекс з цілі». Ця дитина, яка ні від кого не досягла миттєвої слави, дала інтерв'ю The New York Times і з'явилася у Еллен незабаром після того, як він увірвався на сцену.

Алекс був не чим іншим, як симпатичним хлопчиком-касиром в Target, що виконував свою роботу, і знадобилося тільки одне відверте фото його, опубліковане в Твіттері, щоб відправити кожну дівчинку-підлітка в шалене соціальне божевілля. Коли люди з'ясували, хто він насправді, і знайшли його профіль у Твіттері, він набрав майже чверть мільйона підписників всього за день.

03

з 10

Чорт Даниїл

Продовжуючи розмову з закоханими дівчатами-підлітками, які дуже активні в соціальних мережах і не можуть встояти перед чарівним хлопчиком-підлітком, мем «Чорт Деніел» був чимось схожим. Це була не що інше, як колекція відеороликів старшокласників у Twitter і Snapchat, які неодноразово драматично доповнювали модний вибір його друга - особливо його туфлі.

З якоїсь причини людям це дуже сподобалося. Початковий пост у Twitter зібрав понад 100 000 ретвітів і майже 150 000. Як і користувач Tumblr, що стоїть за The Dress and Alex з Target, діти Damn Daniel в кінцевому підсумку заробили собі гостьову роль і на Еллен.


04

з 10

Чубакка Мама

Іншим безглуздим мемом, який став вірусним, було відео матері з Техасу, яка знялася у своїй машині, сміючись до півсмерті, коли вона приміряла свою нову маску Чубакки, яку вона купила для себе. За даними Know Your Meme, протягом декількох днів після публікації в Facebook це відео стало найбільш перегляданим на соціальній платформі: 145 мільйонів переглядів і 3,2 мільйона акцій.

Кендіс Пейн, жінка за маскою, як повідомляється, заробила понад 500 000 доларів після того, як відео стало вірусним. У разі цього конкретного мема сміх дійсно заразливий.

05


з 10

Мавпа ІКЕА

Хто міг утриматися від розмов про мавпу в короткій вовняній куртці, яка таємничим чином бродила по парковці магазину ІКЕА в розпал зими? Як тільки кілька людей, які помітили загублену мавпу, почали публікувати в Твіттері фотографії його метушні в піджаку, засоби масової інформації зрозуміли це і почали повідомляти про це.

Мавпа ІКЕА - відповідно названа Дарвін - стала миттєвим світовим хітом і надихнула на незліченні варіації мемів. Після довгого судового розгляду Дарвін так і не був повернутий своєму первісному власнику через проблеми власності. Зараз він проживає в притулку приматів.

06

з 10


Netflix и Chill

Враховуючи популярність Netflix в наші дні, це було лише питання часу, коли він, ймовірно, послужить джерелом натхнення для величезного і безглуздого мема. Сьогодні популярна фраза «Netflix and chill» набуває абсолютно нового значення і не має нічого спільного з переглядом чогось цікавого в Netflix під час відпочинку на дивані.

Інтернет колективно дійшов висновку, що «Netflix and chill» майже завжди використовується як код для випадкового запрошення когось спробувати і, хм, сісти в штани. Ви можете знайти цю фразу всюди в соціальних мережах разом із зображеннями і GIF-файлами, які фіксують деякі зі смішно перебільшених інтерпретацій.

07

з 10

дож.

Хто б міг подумати, що проста фотографія Шиба Інуса з косооким обличчям, що зручно сидить зі схрещеними передніми лапами, може бути настільки вірусною? Це було в 2013 році, коли всі стали одержимі написанням безглуздих слів барвистим шрифт без коміксів, щоб відобразити простий і обмежений мислювальний процес цієї собаки.


Ви можете знайти варіанти цієї конкретної фотографії Шіба Інус, відзначені такими словами, як «вау» і «багато [прикметника]». У розпал криптовалюти Doge став джерелом натхнення для власної криптовалюти під назвою «Dogecoin».

08

з 10

Flappy Bird

Flappy Bird була мобільною грою для платформи iOS, яку користувачі описали як сміховинно погану і сміховинну залежність. Геймери всюди стали одержимі простим ретро-додатком, який було неможливо перемогти. Незабаром була випущена версія для Android, і незабаром після цього гра зайняла перші місця в списку найбільш скачуваних додатків в Google Play і iTunes App Store.

Розробник гри, Донг Нгуєн, заробив купу грошей на вірусному успіху Flappy Bird, але заявив, що це «зруйнувало його просте життя», і вирішив перевести гру в автономний режим. Як ви могли здогадатися, багато інших розробників намагалися дотримуватися вірусної тенденції, яку Flappy Bird помітила, розробляючи власні клони, натхненні Flappy Bird.

09

з 10

Horse_ebooks

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND